CZC tipy na valentýnské dárky pro geeky

CZC tipy dárky Valentýn

Letošní Valentýn může být jiný. Zkuste pár netradičních dárků, třeba LEGO kytici, která nezvadne, mikrofon na streamování, chytré hodinky nebo voděodolné reproduktory. Tyhle dárky si užijete nejen v únoru, ale po celý rok.

LEGO kytice lučního kvítí 

Krásně barevná kytice, která nikdy nezvadne, jen ji budete muset nejdřív společně sestavit. To vám ale poskytne příležitost strávit spolu nejen Valentýna, ale i následující večery jinak než obvykle. LEGO kytice osmi lučních květin je totiž tvořená 939 originálními dílky LEGO.

lego kytice valentýn cena

Sestavte, poznávejte a libovolně ve váze naaranžujte chrpu, levanduli, mákovník velšský, kerblík lesní, pérnatec netíkovitý, gerberu, stračku a vlčí bob. Tahle kytice se stane středobodem vaší domácí výzdoby a zdrojem dlouhodobé radosti.

Růžový mikrofon pro streamování Arozzi Colonna

Pokud vaše milá natáčí videa na Instagram, TikTok, Youtube nebo jiné kanály, či využívá při hraní her streaming, překvapte ji krásným a praktickým dárkem, který jen tak nezestárne. Arozzi Colonna je mikrofon zvlášť upravený pro pořizování podcastů, nahrávání či streamování her nebo jiného obsahu.

mikrofon pro streamování Arozzi Colonna cena

Je velmi snadno použitelný, nabízí ovládání hlasitosti a tři režimy – cardioid pro záznam zvuku přicházejícího zepředu, obousměrný, který snímá rozhovory dvou osob, a všesměrový režim. Jedním tlačítkem lze upravit výkonový zisk pro zachycení nejjemnějších zvuků nebo naopak potlačení ruchů v hlučném prostředí.

Chytré sportovní hodinky Amazfit GTS 4 Mini Pink

Dali jste si s vaší milou společné novoroční předsevzetí a pustili jste se do cvičení? V tom případě ji překvapte na Valentýna krásnými chytrými hodinkami, které si bude moct přizpůsobit vlastnímu stylu a náladě. Díky GPS dokáží monitorovat trasu běhu, inteligentně rozpoznají až 7 druhů sportovních aktivit a nabízí víc než 120 sportovních režimů.

Chytré sportovní hodinky Amazfit GTS 4 Mini Pink cena

Díky monitoringu srdeční frekvence umožňují snadno udržet tu správnou intenzitu aerobního cvičení a nabízí i měření hladiny kyslíku v krvi či míry stresu a spoustu dalších funkcí. 1,65“ FHD AMOLED displej podporuje funkci Always-on Display a je možné na něm nastavit jeden z 50 druhů různě designovaných ciferníků.

Chytré hodinky Amazfit T-Rex 2 Ember Black

Svátek zamilovaných připadá na dobu, kdy se velká část novoročních předsevzetí vytrácí a lidé se vrací k zaběhlému stereotypnímu způsobu života. Pokud si váš partner dal za cíl více pohybu a sportu, motivujte ho k udržení jeho nadšení opravdu odolnými chytrými hodinkami s mnoha praktickými funkcemi a kompletně českým uživatelským prostředím.

Chytré hodinky Amazfit T-Rex 2 Ember Black cena

Amazfit T-Rex 2 s GPS nabízí 150 sportovních režimů, umí měřit tep, kvalitu spánku, počet kroků, hladinu kyslíku v krvi, a dokonce i tlak vzduchu. Zaručují funkčnost až do -30°C a díky odolnosti odpovídající vojenské třídě a vodotěsnosti až do 100 hloubky metrů vydrží opravdu hodně. Při běžném používání je stačí nabít jednou za 24 dní.

Vodotěsný reproduktor BUXTON BBS 4400

Bezdrátový Bluetooth reproduktor do nepohody s výkonem 15 W, který vydrží hrát až 11 hodin, vytváří působivé světelné efekty, pro handsfree hovory má integrovaný mikrofon a nerozhodí ho ani pád do vany nebo bazénu (má totiž stupeň odolnosti IPX7).

Vodotěsný reproduktor BUXTON BBS 4400 cena

Jeho povrch je pokryt příjemnou prémiovou látkou. Pro ni vyberte růžové provedení, pro něj modré. Nebo co pořídit rovnou pár pro oba? Během dne budete používat každý svůj reproduktor a večer si oba propojíte a s využitím funkce TWS a získáte skutečný stereo zvuk.

Vodotěsný reproduktor BUXTON BBS 4400 cena

Dostupnost a cena

Popsané produkty můžete koupit na webu CZC.cz. LEGO kytice lučního kvítí v současné době stojí 1 499 Kč, mikrofon Arozzi Colonna vyjde na 2 390 Kč, chytré sportovní hodinky Amazfit seženete za 2 319 v dámské i pánské variantě. Nejlevnější z nabídky je reproduktor BUXTON BBS 4400 za 799 Kč.

Zdroj a foto: CZC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.