Nová herní myš Razer Viper Mini Signature Edition váží jen 49 gramů

herní myš Razer Viper Mini Signature Edition cena

Razer představil herní myš Razer Viper Mini Signature Edition, která je mimořádně výkonná, ultralehká, bezdrátová a nabitá nejlepšími technologiemi Razer ve své třídě.

Myš Viper Mini Signature Edition byla navržena pro hráče, kteří si troufají na všechno a představuje vrchol herního výkonu.

S úžasnou hmotností 49 gramů mohou hráči zažít skutečnou dokonalost s mistrovskou herní periferií vybavenou našimi nejlepšími technologiemi ve své třídě, a to vše v jedné dokonalé podobě.

Velmi nízká hmotnost pouhých 49 gramů

Použití hořčíkové slitiny a techniky vstřikování umožnilo výrazně snížit hmotnost myši, aniž by to bylo na úkor odolnosti, a zároveň umožnilo pohodlné držení v oblíbeném designu Viper Mini.

Díky těmto rozhodnutím si myš Viper Mini Signature Edition zachovala nadměrnou hmotnost pouhých 49 gramů a přitom stále poskytuje prvotřídní výkon.

Exoskelet z hořčíkové slitiny

Model Viper Mini Signature Edition je vyroben z vysoce kvalitní hořčíkové slitiny a vyznačuje se výjimečným poměrem hmotnosti a pevnosti díky nové složité a mimořádně odolné konstrukci vytvořené technikou vstřikování.

herní myš Razer Viper Mini Signature Edition cena

Každá jednotka Viper Mini Signature Edition je vyrobena ze vstřikovaného exoskeletu, který je následně opracován na CNC strojích a vyleštěn. Skořepina exoskeletu je následně pasivována, aby se snížila náchylnost ke korozi, a poté je lakována a smontována. V každém kroku je každá jednotka pečlivě kontrolována, aby byla zachována pouze ta nejvyšší kvalita.

Špičkový výkon

Myš Viper Mini Signature Edition se může pochlubit optickým senzorem Razer™ Focus Pro 30K, optickými spínači Razer™ Optical Mouse Switches Gen-3 a bezdrátovou technologií HyperPolling se skutečnou frekvencí bezdrátového dotazování 4000 Hz a je vybavena nejrychlejší bezdrátovou herní technologií od společnosti Razer pro vyšší rychlost a stabilní výkon.

herní myš Razer Viper Mini Signature Edition cena

Kromě toho se myš Viper Mini Signature Edition dokáže plně nabít za méně než 90 minut díky rychlosti nabíjení 2C, což je čtyřikrát více než špičková kapacita nabíjení většiny ostatních bezdrátových myší.

Viper Mini Signature Edition se dodává s předem spárovaným bezdrátovým hardwarovým klíčem Razer HyperPolling, sadou nožiček pro myš Corning® Gorilla® Glass 3, čisticí utěrkou z mikrovlákna, 2 sadami pásků Razer Mouse Grip a 2 alkoholovými podložkami. Jako další benefit je součástí Viper Mini Signature Edition také prodloužená záruka na 3 roky.

herní myš Razer Viper Mini Signature Edition cena

Viper Mini Signature Edition je dokonalou volbou pro hráče, kteří požadují ultralehkou vysoce výkonnou herní myš, která nedělá kompromisy ve výkonu ani funkcích, což z ní dělá nejlepší herní myš společnosti Razer vůbec.

Základní technické údaje

  • Režimy Razer HyperSpeed Wireless a Wired
  • Optický snímač Razer™ Focus Pro 30K
  • Až 750 palců za sekundu (IPS) / zrychlení 70 G
  • 99,8% přesnost rozlišení
  • Optické myši Razer™ Gen-3 s kapacitou 90 milionů kliknutí
  • Výdrž baterie: Až 60 hodin s bezdrátovou technologií HyperSpeed
  • Skutečná bezdrátová frekvence dotazování 4000 Hz s bezdrátovým hardwarovým klíčem Razer HyperPolling
  • 1,8 m kabel Speedflex typu C pro nabíjení a kabelové použití
  • Přibližná velikost: 119 mm (délka) x 62 mm (šířka) x 39 mm (výška)
  • Přibližná hmotnost: 49 g / 1,72 oz (bez kabelu)

Další informace o Razer Viper Mini Signature Edition jsou uvedeny na stránkách výrobce.  

Dostupnost a cena

Myš bude v nabídce Razer.com k dispozici od 11. února 2023. Cena byla stanovena na 279,99 USD, což je při aktuální kurzu přibližně 6 100 Kč

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.