Dárek pod stromeček: Sonický kartáček TrueLife SonicBrush K150 UV

sonický kartáček na zuby TrueLife SonicBrush K150 UV cena

Dopřejte svým drahým zdravý úsměv a překvapte je sonickým kartáčkem TrueLife SonicBrush K150 UV, který se pyšní sonickou technologií SonicTrue®. Ta funguje na bázi jemných vibrací. Štětiny kartáčku kmitají rychlostí až 80 000 pohybů za minutu. Odstraní až 99 % zubního plaku, dají co proto skvrnám a zároveň je kartáček šetrný k zubní sklovině.

Úsměv na rtech pod stromeček

Vánoce přicházejí a s nimi stres s výběrem vhodného dárku. Posilněte zdraví svých blízkých a pořiďte jim k Vánocům sonický kartáček TrueLife SonicBrush K150. Ten totiž nedělá parádu jen v oblasti zubní hygieny. Jeho nabíjecí základna je natolik designová, že oživí každou koupelnu.

V základně najdete zabudovaný UV sterilizátor, který pomocí UV záření zničí až 99 % bakterií, virů a plísní a zabraňuje tak jejich šíření na hlavici kartáčku.

Díky jeho kompaktním rozměrům a praktickému cestovnímu pouzdru ho sbalíte kamkoliv s sebou a nezradí vás ani baterie. Vydrží totiž až 45 dnů. 

Součástí balení jsou 3 náhradní hlavice. Hlavice Standard je určená pro běžné čištění, citlivější zuby ocení hlavici Sensitive a dokonale bílý úsměv vykouzlí hlavice Whiten. Každá z nich je opatřená modrými štětinami, které časem zblednou.

sonický kartáček na zuby TrueLife SonicBrush K150 UV cena

Díky tomu poznáte, že je třeba hlavici vyměnit. Nemusíte proto sledovat kalendář nebo si psát upomínky do mobilu. Životnost hlavic je až tři měsíce, než se štětinky začnou třepit a ztrácet účinnost.

Tři režimy čištění

Sonický kartáček TrueLife SonicBrush K 150 UV má tři hlavní režimy čištění: CLEAN (zajistí dokonale vyčištěné zuby), WHITE (zuby budou bělejší) a SENSITIVE (pro citlivější zuby). Všechny tyto režimy mají pět úrovní intenzit čištění, ve výsledku lze tedy vybírat až z 15 unikátních kombinací.

sonický kartáček na zuby TrueLife SonicBrush K150 UV cena

Kartáček je vybaven časovačem, který změří dvouminutové čištění, a pak se vypne. Navíc je rozdělený do 4 půlminutových intervalů, které dělí krátká pauza. Díky ní poznáte, že se máte přesunout na další část čelisti. Kartáček si také zapamatuje, který režim jste používali naposled. Nebudete proto muset znovu hledat váš oblíbený režim.

Dostupnost a cena

Sonický kartáček TrueLife SonicBrush K150 UV je k dostání na stránkách Truelife za 1 890 Kč.

Zdroj a foto: Truelife

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.