Vánoční tip: Autokamera TrueCam H25 GPS 4K potěší motoristy

autokamera TrueCam H25 GPS 4K cena

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K nabízí videozáznam ve vysokém 4K rozlišením, snadné ovládání a přenos dat, databázi radarů a funkci ParkShield. Pod stromečkem může potěšit řadu motoristů. 

Ukázaná platí…

Silnice se nezřídka stávají dějištěm zajímavých a mnohdy i dramatických událostí. Jejich zachycení poskytuje unikátní záběry sloužící nejčastěji k rozsouzení sporů při autonehodách či jako svědectví dopravních přestupků.

autokamera TrueCam H25 GPS 4K cena

Čím kvalitnější záběr je, tím lépe, a proto se vyplatí pořídit si spolehlivého pomocníka, který vás podrží za všech okolností a světelných podmínek.

Kvalitní video ve dne i v noci

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K s funkcí ParkShield® a ultravysokým 4K rozlišením poskytuje nejlepší kvalitu videa, jakou lze v tomto typu kamer najít. Záběry z denní i noční jízdy jsou nepřekonatelné a zaznamenají i ty nejmenší detaily, jako například SPZ, dopravní značky či obličeje.

Budete-li si užívat třeba jízdu po závodním okruhu, video bude stále v top kvalitě a dokonale plynulé díky 55 snímkům při 2.5K. Speciální technologie TrueVision® přináší ty nejlepší výsledné záběry při natáčení v noci a za zhoršených světelných podmínek.

Automatický jas, WDR, superkvalitní 7G čočky se světelností 1.8F a podsvícený CMOS senzor posouvají možnosti TrueCam H25 dál než v případě jakékoliv jiné autokamery.

autokamera TrueCam H25 GPS 4K cena

Pořízené záznamy si navíc pohodlně stáhnete do počítače díky speciální aplikaci, v níž vidíte i veškeré informace o jízdě včetně trasy, rychlosti a G-senzoru. Výkonná 5 GHz Wi-fi, která je 5x rychlejší než běžná, si s přenosem poradí rychlostí blesku.

Databáze radarů

Potěší pravidelně aktualizovanou databází více než 40 tisíc míst, kde na řidiče po celé Evropě číhají radary. Funkce ParkShield®, k jejíž aktivaci dochází ihned po zaparkování, zajišťuje, že i sebemenší otřes či pohyb spustí nahrávání.

autokamera TrueCam H25 GPS 4K cena

Baterie autokamery je v bezpečí díky superkondenzátoru. Ten vydrží takřka neomezenou dobu. Velkou výdrž má rovněž paměťová karta s kapacitou 256 GB. Vejde se na ni až 40 hodin záznamu, starší se automaticky mažou, proto cokoliv chcete uchovat, nezapomeňte přes aplikaci zálohovat.

autokamera TrueCam H25 GPS 4K cena

Součástí balení je adaptér do autozapalovače s extra USB portem a podporou Fast Charge, která umožňuje rychlejší dobití třeba telefonu. Díky zabudované GPS se osvědčuje i jako tachometr, pyšní se funkcí časosběru a úsporným kodekem H 265.

autokamera TrueCam H25 GPS 4K cena

Volitelně můžete ke kameře dokoupit i zadní kameru a kameru pro sledování interiéru. S instalací vám v případě potřeby může pomoci odborný servis.

Dostupnost a cena

TrueCam H25 GPS 4K je v současné době nabízena na webu výrobce za doporučenou cenu 4 990 Kč. O něco levnější je nyní na www.datart.cz za 4 389 Kč

Zdroj a foto:  TrueCam