Datamánie: O2 přináší předplacenou kartu se 100 GB dat za 300 korun

O2 datamánie datová karta cena

Operátor O2 přichází s limitovanou povánoční edicí předplacených SIM karet se 100 GB dat za 300 korun. Limitovaná nabídka bude dostupná od 26.12.2022 do 11.1.2023 na webu Datamanie.cz.  SIM kartu zákazníkům zdarma doručí kurýr až domů.

„Aktuální limitovaná nabídka Datamánie pomůže všem, kteří našli letos pod stromečkem nový telefon, tablet nebo jiné zařízení a řeší, jak zajistit dostatečný přísun datového připojení,“ říká Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2. Jak dokládají i pravidelné vánoční statistiky meziročně spotřeba mobilních dat narůstá. “ Nejštědřejší nabídku mobilních dat tak využijí například zákazníci, kteří plánují vyrazit na hory a chtějí mít jistotu, že se spojí se svými blízkými, pustí si film nebo televizi v mobilu nezávisle na dostupnosti veřejných wi-fi sítí,“ 

Limitovaná SIM karta, kterou společnost O2 uvedla na trh v rámci letních měsíců, je opět bez závazků. Pro udržení pravidelného měsíčního přísunu 100 GB dat stačí mít kartu nabitou alespoň na 300 korun. 

„Zákazníkům doporučujeme si nastavit v samoobsluze Moje O2 funkci automatického dobíjení z platební karty. O pravidelné doplnění kreditu se tak postará aplikace a zajistí pravidelnou měsíční obnovu, aniž by zákazník musel hlídat výši zůstatku,“ upřesňuje Cieslarová.

Doručení až domů

Zákazníci si ji mohou od 26. prosince objednávat na webu Datamánie. Omezený počet SIM karet bude dostupný pouze do 11. ledna 2023 nebo do vyprodání zásob. Je možné zvolit platbu platební kartou přímo v e-shopu. SIM kartu si zákazníci následně mohou nechat bezplatně zaslat přímo domů, což je i nerychlejší varianta doručení. Při koupi na dobírku si zákazník připlatí 59 Kč. V rámci jedné objednávky je možné pořídit maximálně 3 SIM karty, které je potřeba aktivovat do 31. prosince 2023. SIM karta funguje jen v České republice.

Se SIM kartou může zákazník neomezeně volat, a to jen za 15 Kč na den. Den neomezeného volání si aktivuje odchozím hovorem. SMS zákazníka přijde na 2 Kč. 

Ve společnosti O2 si uvědomují, že zpřístupnění datového přenosu dětem by mělo jít ruku v ruce s jejich poučením o bezpečnosti v online světě. 

„Každé druhé dítě na sociálních sítích vytváří obsah, který dokumentuje jejich běžný život a často sdílí i zneužitelné informace. Proto je vždy lepší volit cestu opatrnosti a dětem vysvětlit, jak být v síti v bezpečí. Pomoci jim s tím může vzdělávací portál O2 Chytré školy,“ doplňuje Dominika Herdová manažerka Nadace O2.

Více na www.datamanie.cz

Zdroj a foto: O2

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.