Lenovo uvádí Mini LED monitory ThinkVision P27pz-30 a P32pz-30

Lenovo monitory ThinkVision T32pz Mini-LED T27pz Mini-LED cena

Společnost Lenovo rozšířila své portfolio mini-LED zařízení a představila nové monitory ThinkVision P27pz-30 a P32pz-30 s mimořádně jasnými obrazovkami.

ThinkVision Mini LED monitory P27pz-30 a P32pz-30

Monitory podsvícené tisíci miniaturními LED diodami mají 1 152 stmívacích zón, které minimalizují rozmazaný halo efekt, který se může objevit kolem objektů na obrazovce, a umožňují výraznější barevný kontrast s hlubší černou a jasnějšími osvětlenými oblastmi. 

Monitory ThinkVision Mini LED jsou k dispozici 27palcovém a 31,5palcovém provedení, podporují formáty HDR10 a HLG a mají certifikát DisplayHDR1000 k dosažení maximálního jasu 1200 nitů.

Oba monitory jsou stvořené pro kreativce a zahrnují standardy dvou barev – DCI-P3 a Adobe RGB – pro použití s grafikou a videem a mají také zabudovanou technologii flicker free pro potlačení blikání monitoru a snížení únavy očí.

Lenovo monitor ThinkVision T32pz Mini-LED cena

Lenovo ThinkColour

Jsou také vybaveny softwarem Lenovo ThinkColour, který umožňuje jednoduchou konfiguraci barev a správu nastavení zobrazení pomocí jednoduchého rozhraní typu „ukaž a klikni“. Tyto neuvěřitelně intuitivní monitory ThinkVision Mini LED obsahují také energeticky úsporné snímače detekce člověka a světla, které automaticky ztlumí obrazovku, když uživatel odstoupí a dokáží upravit jas displeje tak, aby odpovídat množství detekovaného okolního světla.  

Dokovací systém

Kromě těchto vlastností představují monitory ThinkVision Mini LED pohodlný dokovací systém USB4, jsou nezávislé na operačním systému a je lze je připojit k notebookům, mobilním telefonům a tabletům kompatibilním s rozhraním USB-C nebo Thunderbolt, přičemž nabízí přenos dat a videa rychlostí až 40 Gb/s prostřednictvím jediného kabelu USB4 a mohou podporovat až dva monitory UHD pomocí řetězového připojení. Tyto monitory jsou schopny dodat až 15 W energie pro chytré telefony a 140 W jiným zařízením, takže mohou nabíjet i výkonnější notebooky.

Připojení externích zařízení

Díky rozsáhlé nabídce portů, která zahrnuje tři porty Type-C, čtyři porty Type-A a dva porty HDMI 2.1, stejně jako porty Ethernet a DP, poskytují monitory ThinkVision Mini LED uživatelům připojení více zařízení a rychlost přenosu dat, kterou potřebují pro vyšší produktivitu a efektivitu při práci.

Lenovo monitor ThinkVision T27pz Mini-LED cena

Monitory ThinkVision Mini LED se vyznačují ekologickým designem a jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, včetně 90 % PCC hliníku ve stojanu, 95 % PCC ABS v zadním krytu a 85 % PCC ABS v rámu a stojanu. Jsou to také první monitory Lenovo s obalem bez plastů a splňují podmínky pro službu kompenzace CO2 společnosti Lenovo.

Dostupnost a cena

Podle sdělení výrobce budou monitory ThinkVision Mini LED P27pz-30 a P32pz-30 dostupné začátkem srpna 2023 s cenou začínající na 19 390 Kč včetně DPH.

Zdroj a foto: Lenovo

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.