Dell uvádí klávesnici s certifikací Zoom KB900 a myš MS900

klávesnice pro Zoom Dell KB900 a myš MS900 cena CES 2023

Dell na veletrhu CES 2023 představil inovativní periferie pro maximálně efektivní spolupráci. Klávesnice KB900 nabízí vyhrazené dotykové prvky pro ovládání hovorů Zoom a může ji doplnit myš MS900 s využitím u tří různých zařízení.

Dell Premier Collaboration Keyboard (KB900)

Dell KB900 je světově první klávesnicí s certifikací Zoom určenou pro spolupráci. Obsahuje vyhrazené dotykové prvky pro snadné ovládání hovorů Zoom – ztlumení a aktivace mikrofonu, zapnutí a vypnutí kamery, jednoduché sdílení obrazovky a vyvolání panelu konverzace.

klávesnice pro Zoom Dell KB900 cena CES 2023

Disponuje funkcí inteligentního podsvícení s detekcí přiblížení ruky, 15 programovatelnými klávesami a rychlým jednominutovým nabíjením přes USB-C na celý den práce nebo až 20 dní při plném nabití.

Dell Premier Rechargeable Mouse (MS900)

Klávesnici lze navíc spárovat s novou dobíjecí myší Dell Premier Rechargeable Mouse (MS900), která má promyšlený design s pohodlným úchopem.

Myš je vybavená snímačem schopným snímat prakticky na jakémkoli povrchu včetně skla, což umožní bezproblémově pracovat skutečně kdekoli. Zcela plynulé rolování ve čtyřech směrech napomáhá intuitivnějšímu pohybu v oknech.

myš Dell MS900 cena CES 2023

Pomocí nástroje Dell Peripheral Manager lze přepínat mezi třemi zařízeními a vyladit rychlost, rozlišení (až 8K DPI) a přesnost – to vše bez obav o výdrž baterie. Myš vydrží půl dne práce po minutovém rychlém dobití přes USB-C a až tři měsíce při plném nabití.

Obě zařízení fungují zcela bezproblémově a bezpečněji díky připojení Dell Pair na jedno kliknutí, přenos je šifrován kvůli ochraně uživatelských dat.

klávesnice pro Zoom Dell KB900 a myš MS900 cena CES 2023

Dostupnost a cena

Dostupnost klávesnice a myši v ČR nebyla výrobcem ve zprávě uvedena a bude upřesněna později. Zahraniční zdroje (XDA developers) uvádějí dostupnost v USA od 31. ledna 2023 a cenu 110 USD za myš  (cca 2 500 Kč) a 130 USD za klávesnici (cca 2 950 Kč.)

Zdroj a foto: Dell

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.