DJI představilo nový stabilizátor pro mobilní telefony DJI Osmo Mobile 6

stabilizátor pro mobilní telefony DJI Osmo Mobile 6

DJI představilo novou verzi stabilizátoru pro mobilní telefony Osmo Mobile 6, který uživatelům díky pokročilým funkcím umožní pořizovat skvělá videa a fotografie.

Proti předchozímu modelu se nový Osmo Mobile 6 chlubí lepším ergonomickým designem, který usnadní manipulaci zejména s většími mobilními telefony. Tříosý stabilizátor s vylepšenou motorizací má zaručit nulové otřesy telefonu, což přispěje ke zpracování plynulých záběrů.

Podle sdělení výrobce došlo i k vylepšení ActiveTrack technologie, umožňující stabilnější a plynulejší sledování označeného předmětu/objektu. Díky těmto změnám by měl být výsledný záběr lepší a více se přiblíží záznamům z velkých stabilizovaných fotoaparátů a filmových kamer.

Zaměřeno na majitele iPhonů

Nová modelová řada Osmo Mobile 6 cílí na majitele iPhonů, pro které připravila funkci Quick Launch. Ta po připojení iPhonu k stabilizátorů okamžitě spustí doprovodnou aplikaci DJI a uživatel může okamžitě nahrávat. 

DJI Osmo Mobile 6 je možné využívat ve čtyřech stabilizačních režimech, uživatel si může zvolit takový, který nejlépe vyhovuje jeho tvůrčímu záměru. Gimbal dokáže udržet telefon stabilizovaný bez ohledu na polohu rukojeti, pro ovládání lze využít i režimy ovládnání pomocí joysticku.

stabilizátor pro mobilní telefony DJI Osmo Mobile 6

Kromě funkčních módů jsou k dispozici možnosti natáčení Timelapse, panoramat a podobných typů videí. 

Zvládne i velké telefony

DJI u nového stabilizátoru Osmo Mobile 6 zvolilo větší třmen pro uchycení telefonů, takže nyní může spolupracovat s vekými smartphony i menšími tablety v pouzdrech. Na jedno nabití by měl stabilizátor vydržet pracovat kolem 6 hodin a 20 minut. Zařízení má hmotnost 300 gramů a díky sklopnému ramenu je celkem skladné. 

stabilizátor pro mobilní telefony DJI Osmo Mobile 6

Dostupnost a cena

DJI Osmo Mobile 6 je v současné době v prodeji v USA. Přesné datum uvedení na trh v ČR nebylo oznámeno, můžete si jej však předobjednat v některých obchodech za 4 499 Kč. (například Alza nebo TS Bohemia)

Zdroj a foto: DJI

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.