PPDS uvádí na trh nový signage displej Philips 37BDL3050S pro prodejny

signage displej Philips 37BDL3050S

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozšiřuje svou nabídku o nový displej Philips 37BDL3050S patřící do produktové řady S-Line. Nový displej rozšiřuje možnosti signage řešení. Díky svému jedinečnému designu s poměrem stran 32:9 a rozlišení 1920×540 dokáže nový digitální displej zobrazit více informací na menším prostoru.

Displej navíc nabízí vysoký jas a bohatou konektivitu, takže najde uplatnění například v obchodních centrech, kamenných prodejnách a regálech, ale i prodejních stáncích. Displej je navržen pro nepřetržitý provoz, má zabudovaný integrovaný přehrávač médií  a možnost přehrávat z USB.

Displej lze ovládat přes internetové připojení. Je totiž vybaven systémem Android, který je optimalizován pro nativní aplikace pro Android a je možné webové aplikace instalovat také přímo na displej. Nový Android 8 zajišťuje, že software zůstane vždy bezpečný a déle v souladu s nejnovějšími specifikacemi.

CMND & Control

Síť displejů lze provozovat přes místní připojení (LAN). CMND & Control vám umožňuje ovládat vstupy a sledovat stav displejů, ať už máte na starosti jednu obrazovku nebo třeba 100.

signage displej Philips 37BDL3050S

Integrovaný přehrávač médií

Díky možnosti přehrávání obsahu z USB nabízí displej celou řadu možností prezentace. Displej se probudí dle potřeby z pohotovostního režimu, aby přehrál požadovaný obsah, a po dokončení přehrávání se vrátí do pohotovostního režimu.

signage displej Philips 37BDL3050S

Technické parametry

  • Velikost úhlopříčky: 37”
  • Typ: Roztažený digital signage display
  • Rozlišení panelu: 1920 × 540 obrazových bodů
  • Jas: 700 cd/m2
  • Doba odezvy: 8 ms
  • Vstupy/výstupy: HDMI, USB, VGA, audio 3,5 mm, externí ovládání IR, RJ45, RS232C, Mico SD
  • Integrovaný Android: ANO
  • Certifikace Crestron APK: ANO

Dostupnost a cena

Na trhu v ČR by se měl displej objevit a následujících dnech. Cena nebyla zveřejněna, v zahraničí je nabízen za 1 619 Eur, což v současném přepočtu odpovídá cca 39 650 Kč.

Zdroj a foto: PPDS