Dynabook představuje ultramobilní 13palcový notebook Satellite Pro C30-K

ultramobilní notebook Dynabook Satellite C30-K

Dynabook představuje zcela nový ultramobilní 13,3” notebook Satellite Pro C30-K, který kombinuje moderní design a vysoký výkon pro produktivní práci. Satellite Pro C30-K byl navržen s ohledem na dosažení atraktivní ceny a pohání ho nejnovější procesory Intel® Core™ 12. generace.

Notebook se výborně hodí pro využití v malých a středních firmách a v sektoru vzdělávání.

Tenký a stylový design 

Elegantní a moderní design Satellite Pro C30-K v atraktivní modré barvě osloví profesionály i studenty, kteří potřebují notebook často přenášet. Na první pohled zaujme přístroj štíhlou a lehkou konstrukcí s hliníkovým rámem. Je tenký jen 15,95 mm a váží pouhých 1,16 kg.

Jeho povrch, včetně klávesnice s clickpadem, je ošetřen antibakteriální vrstvou, která zabraňuje ulpívání nežádoucích bakterií, a to s účinností až 99,9 %.

Vysoký výkon a špičková konektivita

Satellite Pro C30-K je kompatibilní s Windows 10 nebo 11 a přichází s vylepšeným výkonem a celou řadou možností konektivity. Nejnovější procesory Intel® Core™ 12. generace spolu s pamětí DDR4 3200 MHz o velikosti až 32 GB a datovým úložištěm PCIe SSD s kapacitou až 1 TB zajišťují hladký chod všech aplikací a efektivitu při práci ať už v kanceláři, ve třídě nebo na cestách.

Notebooky jsou osazeny bateriemi LI-Po 3-45Wh, které poskytují výdrž až po dobu 8,4 hodiny a umožňují uživatelům pracovat i v nejvytíženějších dnech.

Model Satellite Pro C30-K byl navržen s ohledem na bohatou konektivitu: jeho výbava zahrnuje řadu portů a možností připojení, které uživatelům umožňují spolupracovat a být produktivní – ať jsou kdekoli.

ultramobilní notebook Dynabook Satellite C30-K

Multifunkční port USB 3.2 Type-C umožňuje nabíjení, přenos obrazu, připojení periferií i přenos dat. Kromě toho jsou k dispozici další dva porty USB 3.2 Type-A, port HDMI, konektor RJ45 a slot pro kartu Micro SD. Bezdrátovou konektivitu zajišťuje modul WiFi 6 802.11 AX.

Připraven pro vzdálenou spolupráci

K zajištění bezproblémové vzdálené práce a spojení s kolegy či studenty nabízí C30-K prémiové audiovizuální nástroje doplněné speciálními tlačítky pro konference na ergonomické klávesnici. Propracovaný design s tenkým rámečkem a antireflexním HD nebo FHD displejem poskytuje výbornou viditelnost obrazovky za všech světelných podmínek.

Víko displeje je možné otevřít až o 180 stupňů a pro ostré a čisté videokonference je k dispozici HD webkamera spolu se stereo reproduktory, případně konektor pro sluchátka/mikrofon. Vestavěná technologie Realtek™ AI eliminuje při konferencích nežádoucí zvuky z pozadí jak pro uživatele notebooku, tak i pro ostatní účastníky schůzky.

Pokročilé zabezpečení dat pro SMB i studenty

Vzhledem k tomu, že v popředí zájmu mnoha firem i vzdělávacích institucí je důsledné zabezpečení dat, je Satellite Pro C30-K vybaven modulem Trusted Platform Module (fTPM) 2.0 založeným na firmwaru, takže data uložená v přístroji jsou šifrována. To minimalizuje riziko jejich zneužití třetí stranou i při ztrátě nebo odcizení notebooku.

ultramobilní notebook Dynabook Satellite C30-K

Ověření uživatele pomocí biometrických prvků je k dispozici prostřednictvím volitelné integrované kamery pro ověření obličeje či volitelné čtečky otisků prstů. Soukromí posiluje také posuvný kryt objektivu kamery a odcizení přístroje lze předejít díky slotu pro bezpečnostní zámek.

Dostupnost a cena

Nový notebook Satellite Pro C30-K bude na evropském trhu k dispozici během září tohoto roku. Výrobce ve své zprávě zmiňuje atraktivní cenu, přesnou částku, za kterou bude notebook nabízet, však dosud nezveřejnil…

Zdroj a foto: Dynabook

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.