Sonos představuje kompaktní bezdrátový subwoofer Sub Mini

Sonos Sub

Sonos rozšiřuje řadu domácího kina o nový subwoofer Sonos Sub Mini, bezdrátový subwoofer, který ve své kategorii nastavuje zcela nový standard pro výrazné a vyvážené basy.

Sub Mini navazuje na oceňovaný design reproduktoru Sonos Sub a přináší bohaté a čisté nízké tóny v kompaktnějším, válcovitém designu.

Silné basy ve filmech, hudbě, hrách a dalším obsahu

V návaznosti na představení dvou nových soundbarů – Beam a Ray – společnost Sonos rozšiřuje svou řadu domácího kina ještě o Sub Mini, nový subwoofer, díky kterému je snazší než kdy jindy si ještě více užít zážitky ze streamování.  

Duální basové měniče na míru a pokročilé zpracování vytvářejí hluboké a dynamické basy bez vibrací či chrastění, díky nimž se budete cítit více ponořeni do každé scény a skladby. V akusticky utěsněné ozvučnici směřují oba basové měniče dovnitř a vytvářejí tak efekt vzájemně se odečítajících sil, který neutralizuje zkreslení.

Vyvážený zvuk

Pokročilé digitální zpracování signálu a uzavřená ozvučnice maximalizují basovou odezvu a umožňují Subu Mini reprodukovat nižší frekvence očekávané od mnohem většího subwooferu. Sub Mini se stará o nízké frekvence, takže spárované reproduktory jako Beam, Ray, One nebo One SL se mohou soustředit na středové a vysoké frekvence a zajistit tak bohatší a silnější zvukový zážitek.

subwoofer Sonos Sub Mini

Snadné párování

Spárováním Sub Mini s Beam nebo Ray dodáte každé scéně a skladbě mimořádnou hloubku. Když spárujete Sub Mini s One nebo One SL, proměníte svůj obývací pokoj v taneční parket.

Skvělý vzhled

Na rozdíl od jiných subwooferů má Sub Mini jedinečný válcovitý design, který přirozeně zapadne do vaší domácnosti, aniž by zabíral mnoho místa nebo poutal příliš pozornosti.

subwoofer Sonos Sub Mini

Bezproblémové nastavení

Přidejte Sub Mini do svého systému Sonos jen několika klepnutími v aplikaci Sonos, kombinujte reproduktory tak, abyste si vytvořili dokonalý zvukový systém, který chcete, ať už sledujete filmy, nebo pořádáte domácí party. Vychutnejte si poslech po celém domě a kdykoli změňte konfiguraci.

subwoofer Sonos Sub Mini

Zvuk Sub Mini můžete také vyladit pomocí funkce Trueplay, která detekuje a přizpůsobuje zvuk reproduktoru odrazům od stěn a nábytku, což vám poskytne ten nejlepší zážitek
z poslechu v daném prostoru.

Dostupnost a cena

 Subwoofer Sonos Sub Mini bude k dispozici od 6. října za 12 990 Kč. 

Zdroj a foto: https://www.sonos.com

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.