EVOLVEO uvedlo tablety Grafico T12, T8 a TW pro Windows, Mac OS i Android

grafické tablety Evolveo Grafico T8 T12 TW cena

EVOLVEO uvádí na trh řadu grafických tabletů Grafico T12, T8 a TW, které se vyznačují rychlou odezvou, vysokou citlivostí a rozlišením snímací vrstvy. Zaručují tak plynulost a přesnost tahů. Všechny tři novinky jsou napájeny přes USB bez nutnosti výměny baterií.

Součástí setu všech tabletů EVOLVEO řady Grafico (T12, T8 a TW) je bezdrátové pero s 8 192 úrovněmi tlaku a odezvou 233 PPS.

Snímací vrstva má rozlišení 5 080 LPI s detekcí pera 15 mm nad pracovní plochou. Navíc je v dodávce 30 náhradních hrotů a grafická rukavice.

Všechny pracovní plochy tabletů EVOLVEO Grafico umožňují inverzi pro práci leváků. Tablety jsou napájeny přes USB a podporují zařízení s operačními systémy PC, Mac OS i Android.

EVOLVEO Grafico T12 

Profesionální grafický tablet EVOLVEO Grafico T12 je vybaven dvanácti programovatelnými klávesami a multimediální dotykovou lištou, který ocení nováček i zkušený grafik. Ovladače pro tablet jsou nahrány přímo uvnitř zařízení a jsou okamžitě k dispozici po připojení k počítači s Windows nebo Mac OS, případně k zařízení s Androidem.

grafický tablet Evolveo Grafico T12 cena

Základní funkci kláves je možné změnit dle vlastních potřeb a preferencí. Aktivní pracovní plocha tabletu Grafico T12 je 250 × 150 mm. 

EVOLVEO Grafico T8 

Tablet EVOLVEO Grafico T8 nabízí osm programovatelných kláves a dvě aktivní klávesy pera. Jde o intuitivní nástroj pro začínající i pokročilé grafiky. Díky implementovaným ovladačům není zapotřebí stahovat další software.

grafický tablet Evolveo Grafico T8 cena

Přednastavené klávesy je možné jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám. Aktivní pracovní plocha je 193 × 143 mm. 

EVOLVEO Grafico TW 

Poslední novinka EVOLVEO Grafico TW je grafický tablet s interaktivním kruhovým menu. Aktivní pracovní plocha 195 × 145 mm.

grafický tablet Evolveo Grafico TW cena

Vzhledem ke své hmotnosti a rozměrům je grafický tablet Grafico TW snadno přenosný.

Dostupnost a cena

Grafické tablety EVOLVEO řady Grafico jsou aktuálně dostupné ve třech verzích prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců a také na webu eshop.evolveo.cz. EVOLVEO Grafico T12 má doporučenou koncovou cenu 1 459 Kč včetně DPH. Grafico T8 má doporučenou koncovou cenu 1 359 Kč včetně DPH a Grafico TW pak 1 350 Kč včetně DPH.

grafické tablety Evolveo Grafico T8 T12 TW cena

Zdroj a foto: Evolveo

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.