Samsung nabízí speciální vysavač Bespoke Jet Pet v akci o 5 000 Kč levněji

vysavač Samsung Bespoke Jet Pet cena v akci

Samsung nabízí speciální vysavač Bespoke Jet Pet s bonusem 5 000 Kč. Vysavač je speciálně uzpůsobený potřebám majitelů domácích mazlíčků vyšším sacím výkonem vylepšeným filtračním systémem, takže dokáže udržet domácnost skvěle čistou a svěží i v době, kdy domácí mazlíčci pouští víc chlupů než obvykle. 

vysavač Samsung Bespoke Jet Pet cena v akci

Bonus se vztahuje na každý produkt zařazený do akce Bespoke Home, ale při nákupu tří různých spotřebičů dokáže zájemce získat i další dodatečný bonus. V součtu může jít až o 20 000 Kč. Stačí se zaregistrovat se do 14 dnů od zaplacení za nakoupený produkt na webových stránkách samsung.cz, nahrát kopii účtenky a fotografii výrobních štítků. Částku poté dostane vyplacenu zpětně na svůj účet.

Čistý byt i pelíšek

Bespoke Jet Pet překonává všechny standardní vysavače tím, že je speciálně navržen pro potřeby majitelů domácích mazlíčků. Uvítají ho zejména nyní, v době línání, kdy chlupatí společníci zanechávají vypadanou srst na podlaze, nábytku, a dokonce i na oblečení.

Bespoke Jet Pet nabízí řadu praktických funkcí, které pomůžou vytvořit pohodlnější a čistší prostředí uživatelům i jejich mazlíčkům.

vysavač Samsung Bespoke Jet Pet cena v akci

Lehký, praktický a s lepším výkonem

Nástroj pro „domácí mazlíčky“, který kombinuje gumovou trysku a štětiny, aby se zabránilo obtížím s odstraňováním nevzhledných zvířecích chlupů, obsahuje i model vysavače Bespoke Jet (obdobný nástavec Mini Motorized Tool má i model Bespoke Jet 90). 

vysavač Samsung Bespoke Jet Pet cena v akci

Vícevrstvý filtrační systém Bespoke Jet Pet ale navíc zachytí 99,999 % prachu a mikroprachových částic, které se uvolňují z domácích mazlíčků. Clean Station automaticky vyprázdní sběrač nečistot a zachytí veškerý prach, brouky a chlupy ze srsti a zabrání šíření bakterií.

Bezdrátové řešení

Bespoke Jet Pet je chytrou volbou pro všechny majitele domácích zvířat, kteří chtějí bez zbytečné námahy udržovat domov v čistotě. Je lehký a díky bezdrátovému řešení se jednoduše ovládá, jeho baterie má dlouhou výdrž, díky níž zvládnete úklid celé domácnosti bez nabíjení.

vysavač Samsung Bespoke Jet Pet cena v akci

Jeho digitální invertorový motor vytváří silný sací výkon až 210 W, takže zachytíte i ty nejjemnější chloupky a prachové částice. Přitom váží pouhých 1,44 kg.

Dostupnost a cena

Pokud chcete získat speciální vysavač Bespoke Jet Pet za zvýhodněnou cenu, navštivte do 13. listopadu 2022 internetový obchod samsung.cz a využijte časově omezenou promoakci s bonusem 5 000 Kč, nebo v případě nákupu více produktů v akci Bespoke Home až 20 000 Kč.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.