Google Stadia v televizorech LG – zahrajte si i bez počítače

LG TV s podporou Google Stadia

Služba Stadia je nyní ke stažení v LG Content Store ve všech dvaadvaceti zemích, kde je Stadia v současné době k dispozici, obsahuje více než 200 populárních her, jako jsou Cyberpunk 2077, Resident Evil Village, Assassin’s Creed: Valhalla, Hitman 3 a Baldur’s Gate 3, stejně jako přístup k rostoucímu seznamu bezplatných her a demoverzí, které lze hrát pouze s kompatibilní ovladačem, bez nutnosti stahování. Předplatné Stadia Pro nabízí rozšiřující se knihovnu více než 30 her, které je možné hrát, přičemž každý měsíc přibývají nové tituly a exkluzivní slevy na hry a doplňkový obsah.

Z řady chytrých televizorů LG nabízejí herní zážitek s technologií Stadia televizory LG OLED, ideální pro střílečky z pohledu první osoby, real-time strategie nebo závodní hry a zajišťují dokonalou kvalitu obrazu s podporou HDR, hlubokou černou a přesnými barvami díky samosvítícím pixelům LG OLED. Potěší u nich rychlá doba odezvy na úrovni 1 ms a extrémně nízké zpoždění na vstupu bez ztráty kvality obrazu.

Majitelé starších modelů LG televizorů, než jsou ty z let 2020 a 2021, mohou službu využít pomocí Google Chromecast Ultra nebo Google Chromecast Google TV.

Reklama/Advertisement

Zdroj: LG

Reklama/Advertisement