Herní myš XPG ALPHA potěší ergonomií a designem

herní myš XPG Alpha

Herní značka XPG představuje herní myš XPG ALPHA, která bude k dispozici jak v drátové tak bezdrátové variantě. Myš se vyznačuje ergonomickým designem, energeticky úsporným snímačem PAW-3335 a prvotřídními spínači OMRON, které zajišťují pohodlí a výkon. Získala ocenění Red Dot Design Award 2022.

Herní myš ALPHA má jednoduché a elegantní křivky s pohodlným úchopem. Design této myši navíc zahrnuje údaje z globálního průzkumu provedeného značkou XPG, takže například celková šířka myši je odvozena od měření prstů hráčů za účelem vytvoření zařízení s ideálním úchopem.

XPG ALPHA je vybavena energeticky úsporným a vysoce výkonným snímačem PAW-3335 od společnosti Pixart a nabízí celou řadu nastavení DPI od 100 do 16 000, aby splnila požadavky pro všechny typy her. Programovatelné trojúhelníkové tlačítko v horní části myši navíc nabízí vynikající flexibilitu při připojení k softwaru XPG PRIME.

Prvotřídní spínače OMRON jsou schopny vydržet až 60 milionů kliknutí, čímž je zajištěna dlouhá životnost myši. Její režimy připojení zahrnují bezdrátové připojení 2.4G a Bluetooth. Navíc disponuje až 60hodinovou výdrží baterie.

herní myš XPG Alpha

RGB osvětlení modelu ALPHA jemně a elegantně rozptyluje světlo prostřednictvím 3 vyhrazených zón, které jsou na sobě nezávislé. Nastavení osvětlení lze uložit pomocí 3 přizpůsobitelných hardwarových profilů nebo prostřednictvím softwaru XPG PRIME. 

Přizpůsobení pomocí XPG PRIME 

XPG ALPHA je softwarově programovatelná herní myš, jejíž tlačítka, nastavení DPI a RGB světelné efekty lze nastavit a přizpůsobit potřebám každého uživatele. Programovatelná tlačítka a nastavení maker lze naprogramovat a uložit do uživatelských profilů pro bezproblémové přepínání mezi počítači. Další informace o XPG PRIME naleznete zde.

Cena a dostupnost na našem trhu v době vydání zprávy nebyla zveřejněna. Další informace mají být dostupné na webových stránkách www.xpg.com.

Zdroj a foto: XPG

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.