HP uvádí zakřivený monitor HP E45c 5G, monitory HP řady E G5 a řady M FHD

Monitory HP E G5, F HD CES 2023

HP na veletrhu CES 2023 představuje nové monitory řady E G5, které s úhlopříčkami od 21,5 do 44,5 palce, rozlišením až 4K a USB-C připojením.

Monitory HP řady E G5

Tyto monitory s úhlopříčkou od 21,5 do 44,5 palce se díky elegantnímu designu dokonale hodí do domácnosti i kanceláře.

Tato řada nabízí celou škálu možností, které pomáhají hybridním pracovníkům soustředit se a být neustále online, díky zakřiveným a ultraširokým obrazovkám s rozlišením 4K (u vybraných modelů), 99% pokrytí barevného prostoru sRGB a odpovídajícímu příslušenství.

Monitor HP E32k G5 4K USB-C
Monitory HP řady E G5 posouvají produktivitu na vyšší úroveň díky rozměrným obrazovkám s vysokým rozlišením a vysokému komfortu, přičemž jsou navržené s ohledem na udržitelnost.

S funkcí HP Eye Ease, jež potlačuje modrou složku světla, a se senzorem okolního osvětlení, automaticky upravujícím jas obrazovky, mohou uživatelé pracovat v naprostém pohodlí.

HP E45c G5 je první 45palcový superultraširokoúhlý duální monitor na světě s rozlišením QHD se zakřivenou obrazovkou, jenž poskytne ještě podmanivější zážitek.

Monitor HP E45c G5
Zakřivený monitor HP E45c G5 je 45palcový super ultraširoký duální monitor s rozlišením QHD, který poskytuje rozsáhlou flexibilitu a pohlcující zážitek.

Pomocí nové funkce Virtual Dual Display nahradíte dva 24palcové monitory s rozlišením QHD  jedním masivním monitorem s úhlopříčkou 44,5 palce.

Všechny monitory této řady jsou z 90 % vyrobeny z recyklovaných a obnovitelných materiálů, například z kávové sedliny a z recyklovaného hliníku.

Monitory HP M24h a M27h FHD

Monitory řady FHD jsou určené pro ty, kdo pracují z domova, pro studenty a uživatele, kteří se chtějí bavit. Poskytují jim v domácím prostředí lepší ergonomii, jež umožňuje najít ideální polohu a pozorovací úhel  pro maximální pohodlí.

Monitor HP M24h FHD
Monitory HP řady M FHD jsou první řadou monitorů na světě s komfortním průvodcem nastavením prostřednictvím integrovaného zobrazovacího softwaru

Je to také první řada monitorů s komfortním průvodcem nastavením prostřednictvím integrovaného zobrazovacího softwaru.

Dostupnost a cena

  • Monitory HP řady E G5 budou v České republice v prodeji od února 2023 
  • Monitory HP řady M-budou v České republice v prodeji od února 2023 
  • Ceny monitorů pro ČR nebyly výrobcem zveřejněny. V zahraničí se budou modely s nejmenšími úhlopříčkami prodávat za 209 USD resp. 219 USD, tedy cca 4 970 Kč resp. Cena zakřiveného monitoru HP E45c G5 nebyla zatím uvedena ani zahraničních  prodejců

Zdroj a foto: HP

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.