Trust představuje ekologický set klávesnice a myši Trust Trezo Comfort

klávesnice a myš Trust Trezo Comfort cena

Nová souprava myši a klávesnice Trust Trezo Comfort představuje ideální alternativu pro kohokoliv, kdo při své práci a volnočasových aktivitách vyžaduje absolutně nerušené zázemí a zároveň řeší ekologickou stopu spotřební elektroniky.

Trust Trezo Comfort

Bezdrátová kombinace myši a klávesnice Trust Trezo Comfort zprostředkuje uživatelům nerušený pracovní zážitek. Vedle svého prvenství v kategorii hodnotící hladinu hluku se může pochlubit i svým „složením“. Obě zařízení jsou vyrobena z 85 % z recyklovaného plastu. Ekologickou stopu řeší výrobce i u obalových materiálů, ve kterých jsou produkty dodávány1.

Klíčové vlastnosti klávesnice a myši Trezo Comfort:

  • Tiché klávesy
  • Integrovaná opěrka dlaní
  • Vyhrazené multimediální klávesy
  • Tlačítko na nastavení rychlosti DPI
  • Vypínač napájení na myši a klávesnici
  • Vyrobeno z recyklovaných plastů

klávesnice a myš Trust Trezo Comfort cena

Nerušený pracovní zážitek

Při práci si málo kdo z nás přeje být rušen neustálým cvakáním myši a klávesnice. O kýžené pracovní soustředění se může Trust Trezo Comfort zasadit. Ve své cenové kategorii totiž patří s 31,8 decibely u klávesnice a 24,4 decibely u myši mezi ty nejtišší na celém trhu. Svou hlasitostí se tak rovná praskání podzimem spadaného listí. S bateriemi, které jsou přiložené v balení se navíc můžete spolehnout na skutečně dlouhodobou výdrž zařízení, kdy klávesnice vydrží na 4 roky a myš jeden celý rok.

Dostupnost a cena

Na českém trhu je set klávesnice a myši Trust Trezo Comfort dostupný za cenu 999 Kč / 39,99 Euro (trh SK).

Zdroj a foto: Trust

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.