HTC VR headsety teď nakoupíte ve vánoční slevě levněji

HTC Vive cena v akci sleva

HTC VIVE odhalila vánoční slevy na své headsety. Navíc fanoušci virtuální reality k headsetům z řady VIVE Pro navíc získají zdarma i 12měsíční předplatné do služby VIVEPORT Infinity. Ihned se tak budou moci ponořit do nepřeberného množství virtuálních zážitků, aplikací i her.

Největší nadšence, kteří se od virtuální reality nechtějí oprostit ani na cestách, osloví bonus ve formě VR ovladače a předplatného pro službu VIVEPORT Vista, který výrobce přibalil k lehoučkým VR brýlím HTC VIVE Flow. 

Zvýhodněné headsety budou dostupné na stránkách www.vive.com a u vybraných partnerů až do 2. ledna 2023.

Špičkové VR za výhodnou cenu s HTC VIVE Pro

Slevy přes 5 000 Kč se dočkala VR sestava s headsetem HTC VIVE Pro, kterou lze v rámci vánočního zvýhodnění získat za 20 425 Kč.

Headset díky propracované ergonomii a bohaté rozšiřitelnosti nastavil již při svém představení standard špičkového VR. 

HTC Vive Pro cena

S rozlišením 2880 x 1600 pixelů, obnovovací frekvencí 90 Hz a 110° zorným polem uživatelům nabídne skvělý vizuální zážitek a skutečně špičkový systém sledování pohybu pomocí základnových stanic Steam VR 2.0. Bohatá nabídka příslušenství a možnost sestavu postupně vylepšovat jej navíc činí skvělým základem plnohodnotného VR systému.

HTC VIVE Pro 2 pro upgrade i ty nejnáročnější

Skvělou příležitost pro zkušené VR průkopníky představují slevy na headset HTC VIVE Pro 2, který se pyšní úžasným 5K rozlišením, 120° zorným polem a 120Hz obnovovací frekvencí.

Aktuální hvězdu portfolia výrobce v rámci Black Friday akce nabízí za 33 200 Kč a v případě samostatného headsetu dokonce pouhých 18 625 Kč. I majitelé starších headsetů standartu Steam VR jako je HTC VIVE nebo Valve Index tak mají možnost rychle a snadno posunout svou VR hru na novou úroveň.

HTC VIVE Pro Eye pro profesionály i přenos emocí

Výrazného zvýhodnění se dočkal i profesionální HTC VIVE Pro Eye za 28 650 Kč, který si zamilují všichni objevitelé společenských VR zážitků a metaverza. Díky integrované technologie sledování pohybu očí umožňuje přenést do virtuální reality mrkání i další nuance nonverbální komunikace. Tomu nahrává i kompatibilita s průkopnickým HTC VIVE Facial Trackerem, který zajistí sledování spodní poloviny tváře.

HTC Vive Pro Eye cena

Ocení ho ale také profesionálové, kteří mohou sledování pohybu očí využít pro výzkumnou práci, nebo při tréninku prezentačních dovedností.

HTC VIVE Flow – Soukromé kino, cloud-gaming i meditace

Poslední novinkou tchajwanského výrobce jsou lehoučké 180g VR brýle HTC VIVE Flow, které ukázaly směr ke skutečně mobilnímu VR. Ačkoli nedisponují pohybovými ovladači, jejich inside-out sledování pohybu je bezchybné a obraz až nečekaně věrný. Díky spojení s mobilním telefonem přitom nabídnou soukromé kino, ve kterém si lze pustit jakýkoli film či seriál na obrovském plátně, ať už se uživatel nachází doma, na koleji, nebo v letadle.

brýle pro virtuální realitu HTC VIVE Flow

Aktuální rozmach cloudového hraní navíc umožní i proměnu virtuálního kina v mobilní herní zařízení, které na cestách poskytne komfort domácích herních konzolí. Nechybí samozřejmě ani nativní VR obsah, který bude díky předplatnému VIVEPORT Vista zahrnutému ve výhodné vánoční ceně 10 950 Kč ihned k dispozici. Zákazníky tak po vybalení čeká okamžité objevování virtuálních světů, návštěvy vzdálených galerií i odpočinek ve fantazijních meditačních zážitcích.

O systému virtuální reality HTC Vive™

HTC Vive je první komplexní systém virtuální reality vyvinutý ve spolupráci firem HTC a Valve, který je od základu designován pro virtuální realitu v pokojovém měřítku (room-scale VR). Umožnil tak rozvoj VR technologie do podoby, v jaké ji známe dnes. Nové modely HTC VIVE Pro 2, VIVE Focus 3 a VIVE Flow, které na průkopnický headset navazují tak uživatele pohltí vizuálně, fyzicky i emocionálně, ať už se jedná o náročné hráče či profesionály.

Více informací na www.htcvive.com. Další informace naleznete na adrese www.divrlabs.com.

Zdroj a foto: HTC Vive

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.