Reklama/Advertisement

Huawei TalkBand B2 kombinuje zdravotní tracker a Bluetooth sluchátko

Huawei TalkBand B2 je druhou generací komunikačních náramků Huawei TalkBand. Proti svému předchůdci má vylepšený design, inteligentnější a přesnější funkce sledování fyzického stavu a zdatnosti a zdokonalenou synchronizaci s mobilními zařízeními uživatele.

TalkBand B2 je vybavený výkonnějším připojením přes rozhraní Bluetooth a stává se praktickým přístrojem pro sledování fyzické zdatnosti a zdravotních ukazatelů, stejně jako sportovním náramkem kombinovaným sBluetooth sluchátkem.  Uživateli nabídne šestiosý gyroskop, dokáže automaticky sledovat a zaznamenávat pohyby, sledovat délku a poměr hlubokého a lehkého spánku a poskytovat zdravotní rady, jak zlepšit rozložení a kvalitu spánku.  TalkBand B2 je vybaven dvěma mikrofony, technologií potlačení šumu a kvalitním připojením přes rozhraní Bluetooth. Navíc dokáže inteligentně poznat jestli Bluetooth sluchátko je nebo není na náramku, a umožňuje automaticky přesměrovat zvuk (hudbu nebo hovor) do smartphonu nebo náramku B2. TalkBand B2 je také vybaven pagerem, který pomocí vibrací nebo vyzvánění umí najít váš telefon a určit jeho polohu, a to bez ohledu na model telefonu.

Kovová konzole přístroje TalkBand B2 je vyrobena z vysoce pevného a lehkého leteckého hliníku. TalkBand B2 má intuitivní a uživatelsky příjemný HD dotykový displej. Náramek se vyrábí ve dvou materiálových variantách: první je ekologický TPU (termoplastický polyuretan), druhý luxusní kůže. Každá varianta se dodává v mnoha různých barevných provedeních. Náramek disponuje výkonnou baterií, která umožňuje až pět dnů provozu, hovory v délce až 6 hodin a 12 dnů v pohotovostním režimu. TalkBand B2 podporuje zařízení s operačním systémem Android 4.0 a iPhony s operačním systémem iOS 7.0 nebo vyššími verzemi.

Na trhu bude k dispozici v černé, stříbrné a zlaté barvě. Doporučená maloobchodní cena prémiové verze (s koženým páskem) je 199 euro (5450 Kč) a standardní verze (s páskem z TPU) je 169 euro (4650 Kč).

Zdroj a foto: Huawei

You must be logged in to post a comment Login