ICD Gemini tablet s Androidem a 11,2 dotykovým displejem

Nový tablet ICD Gemini využívá druhou generaci čipsetu 1GHz NVIDIA Tegra, multidotykový 11,2palcový displej s rozlišením 1366×768 bodů (HD ready, 16:9), 512MB RAM a 4GB paměti pro uložení dat s možností rozšíření o 32GB na SD kartě.

Tablet s operačním systémem Android je vybaven dvěma kamerami – vnější s 5 MPix čipem pro snímání okolí a vnitřní 2 Mpix pro zobrazení uživatele při konferenčních hovorech,  videohovorech, na Skype atd. K dispozici je podpora 3G sítí pro příjem dat a uživatel může Gemini použít i k hlasovým hovorům.

Tablet nabízí funkce akcelerometru a digitálního kompasu, podporuje GPS, pro přenos dat je možné využít Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 2,1, nechybí microUSB konektor pro připojení externích periferií,  pozice pro SD kartu, HDMI konektor pro zobrazovací zařízení ani 3,5 jack zvukového výstupu. Mimo ně jsou k dispozici dva vestavěné mikrofony a dvojice reproduktorů. Softwarová výbava zahrnuje podporu Flash souborů a HD videa a email (POP/IMAP/Exchange).

Reklama/Advertisement

Gemini tablet by měl být vyráběn v rozměrech 300 x 191 x 15,6 mm, hmotnost nebyla uvedena. Tablet bude mít spotřebu 40W (iPad má 25W, malé netbooky 18-30W, výkonné subnotebooky 25-50W), výhodou je odnímatelný/vyměnitelný bateriový blok.

Zdroj: SlashGear

Reklama/Advertisement