Infinix uvádí rychlé nabíjení 260 W a rychlé bezdrátové nabíjení 110 W 

Infinix 260 W All Round FastCharge 110 W Wireless All Round FastCharge

Infinix uvádí systém rychlého nabíjení s příkonem 260 W All-Round FastCharge a systém bezdrátového rychlého nabíjení s příkonem 110 W Wireless All-Round FastCharge. Současně představila také revoluční řešení „All-Round FastCharge“, které uživatelům nabízí flexibilní, bezpečné a inteligentní rychlé nabíjení v každé situaci.

Univerzální 260 W nabíječka All-Round FastCharge dokáže nabít telefon na 25 % za 1 minutu a nabíjení z 1 % na 100 % za pouhých 7,5 minuty. A 110 W bezdrátová nabíječka Wireless All-Round FastCharge dokáže zařízení na 100 % nabít za 16 minut.

Inovativní technologie All-Round FastCharge dokáže uspokojit rozmanité potřeby uživatelů při nabíjení za každé situace a zmírnit obavy uživatelů z výdrže baterií jejich zařízení v éře technologií 5G, kdy požadavky mobilních zařízení na spotřebu energie dosahují dosud nejvyšší úrovně.

260 W All-Round FastCharge 

Společnost Infinix vyvinula novou technologii All-Round FastCharge s příkonem 260 W. Ta za využití revolučních změn v architektuře nabíjení a designu nabíječky a nabíjecího kabelu vylepšuje možnosti rychlého nabíjení mobilních telefonů.

Nabíjecí architektura využívá inteligentní obvody se čtyřmi nabíjecími jednotkami. Tyto obvody inteligentně rozpoznávají požadavky na nabíjecí příkon a přidělují odpovídající počet nabíjecích jednotek. Vše doplňuje modernizovaná baterie 12C s vysokou kapacitou 4400 mAh a konstrukcí s více elektrodami, která zajišťuje vysokou účinnost nabíjení až 98,5 % a zároveň zvyšuje odolnost baterie. Baterie si po 1000 nabíjecích cyklech zachovává více než 90 % své kapacity.

Infinix 260W All Round FastCharge

Nabíječka využívá inovativní architekturu obvodů PFC + AHB z trojitého GaN materiálu. Ta nabízí vysokou energetickou hustotu, malé rozměry, inteligentnější a bezpečnější řízení nabíjení a širší rozsah nabíjených produktů. Nabíjecí kabel je přizpůsoben identifikačnímu čipu Emarker s novým designem struktury rozhraní. Tento kabel může přenášet proud až 13 A a v kombinaci s přizpůsobeným protokolem rychlého nabíjení společnosti Infinix zajišťuje extrémně rychlé nabíjení s vysokým příkonem 260 W.

110 W Wireless All-Round FastCharge 

Nová 110 W bezdrátová technologie Infinix Wireless All-Round FastCharge dokáže mobilní telefon plně nabít za pouhých 16 minut. Použitím přizpůsobených malých citlivých nabíjecích cívek, kterých je možno použít ve stejném prostoru méně než v případě cívek tradiční konstrukce, oproti kterým jsou navíc širší, překonává společnost Infinix tradiční omezení této technologické architektury, snižuje vnitřní odpor cívek a v návaznosti na tuto skutečnost snižuje nárůst teploty telefonu, navyšuje špičkový příkon nabíjení a zlepšuje účinnost bezdrátového nabíjení.

Infinix 110 W Wireless All Round FastCharge

Zakázková 110 W bezdrátová nabíječka má obsahuje dvě cívky pro vertikální i horizontální nabíjení. Základna nabíjecí stanice je také vybavena ventilátorem, který zajišťuje tiché vzduchové chlazení a zlepšuje tak účinnost odvodu tepla z míst s obvykle vysokou teplotou.

Řešení All-Round FastCharge společnosti Infinix 

Společnost Infinix vyvinula inovativní nabíjecí řešení s názvem All-Round FastCharge, které posouvá technologii nabíjení na zcela novou úroveň. Dlouhodobý plán společnosti se zaměřuje nejen na rychlost nabíjení, ale také na vytvoření komplexního nabíjecího řešení, které bude rychlé, flexibilní, chytré a bezpečné. Díky tomuto řešení mohou spotřebitelé nabíjet svá zařízení různými způsoby, ať jsou kdekoliv na světě, aniž by se museli zdržovat v blízkosti zdroje napájení. Cílem je poskytnout spotřebitelům bezproblémové a pohodlné nabíjení, které splní všechny jejich potřeby.

První generace řešení Infinix All-Round FastCharge je vybavena celou řadou funkcí, díky kterým spotřebitelům zpřístupňuje všestranné nabíjení, které je rychlé, flexibilní, inteligentní a bezpečné. Řešení nabízí rychlé nabíjení kabelové i bezdrátové, reverzní nabíjení, bypass nabíjení a nabíjení s více protokoly. Díky kabelovému a bezdrátovému duálnímu rychlému nabíjení mohou uživatelé využívat výhod špičkové nabíjení i na cestách.

Funkce reverzního nabíjení také umožňuje uživatelům přeměnit telefon na přenosnou powerbanku. Systém společnosti Infinix je kompatibilní s více protokoly rychlého nabíjení včetně protokolu PD 3.0 a nabízí inteligentní funkce pro nabíjení a monitorování, jako je noční nabíjení či bypass nabíjení, které prodlužují životnost baterie a snižují její teplotu. Pokud jde o bezpečnost, obsahuje řešení společnosti Infinix více než 140 ochranných systémů a více než 20 teplotních senzorů, které tak zajišťují bezpečný provoz i v extrémních podmínkách.

Uživatelé si budou moci funkci All-Round FastCharge vyzkoušet u zařízení chystané řady Infinix NOTE. Díky inovacím a zaměření na poskytování vysoce kvalitního spotřebitelského zážitku společnost Infinix nadále posouvá hranice možností nabíjení mobilních telefonů a nabízí spotřebitelům po celém světě ještě rychlejší a bezpečnější řešení pro rychlé nabíjení. 

Zdroj a grafika: Infinix

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.