Inteligentní síťový reproduktor AXIS C1610-VE odolá počasí i vandalům

Síťový zvukový projektor AXIS C1610-VE cena

Axis Communications představuje inteligentní reproduktor AXIS C1610-VE, který lze snadno integrovat a který zvyšuje laťku pro hlasové zprávy ve venkovním i vnitřním prostředí.

Díky oceněnému minimalistickému vzhledu a vynikajícímu zvuku je ideální k vysílání živých hlášení i předem nahraných bezpečnostních a varovných zpráv, zdravotních a bezpečnostních instrukcí a informačních aktualizací, dokonce i hudby na pozadí.

Odolá počasí i vandalům

Síťový zvukový projektor AXIS C1610-VE pokračuje v tradici inovací společnosti Axis s cílem dotáhnout produkty k dokonalejšímu uživatelskému komfortu. Toto odolné a dobře vypadající zařízení je vynikající alternativou k tlampačům všude tam, kde je důležitý také vzhled nebo přístupnost umístění. A díky přirozenější kvalitě zvuku jsou zásadní sdělení vždy jasná a dobře srozumitelná.

Elegantní reproduktor je odolný vůči vandalismu s certifikací IK10, získal ocenění Red Dot Award za design a disponuje vestavěným softwarem správy zvuku, který umožňuje plánování, zónování a určování priorit. Integrovanou paměť můžete využít k předem nahraným zprávám nebo můžou bezpečnostní pracovníci reagovat na krizové situace živě a někoho přímo oslovit pomocí reproduktoru. Digitální zpracování signálu (DSP) zajišťuje čistý zvuk a kvalitní reprodukci hudby nebo mluveného slova.

Inteligentní řešení pro snadnou integraci

Zvukový projektor je postaven na otevřených standardech kvůli snadné integraci s VoIP telefonií (s podporou SIP), systémy pro správu videa a analytickými systémy a kontrolou přístupu. AXIS C1610-VE je samostatná jednotka, která se připojuje ke standardní síti a díky PoE napájení představuje flexibilní, škálovatelné a nákladově efektivní řešení.

Síťový zvukový projektor AXIS C1610-VE cena

Nový reproduktor je také nabitý chytrými funkcemi. I/O porty umožňují integraci se systémy a zařízeními včetně PIR senzorů, tlačítek, zábleskových varovných světel a dalších. Vestavěný mikrofon navíc podporuje obousměrnou zvukovou komunikaci. Díky vzdálenému testu stavu systému se můžou správci ujistit, že systém funguje. Vizuální potvrzení stavu v místě instalace nabízí také vestavěná LED dioda.

AXIS C1610-VE má vestavěné funkce kybernetické bezpečnosti, jež pomáhají zabránit neoprávněnému přístupu a chránit systém jako celek.

Klíčové vlastnosti síťového zvukového projektoru AXIS C1610-VE:

  • elegantní provedení odolné vůči vandalismu;
  • reproduktorový systém „vše v jednom“ připravený k venkovnímu použití;
  • připojení se ke standardní síti;
  • jednoduchá instalace s PoE napájením;
  • vzdálené testování stavu.

Dostupnost a cena

AXIS C1610-VE bude k dispozici prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis za doporučenou koncovou cenu 18 900 Kč.

Zdroj a foto: Axis Communications

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.