Kamera DLink EyeOn Baby vám děti pohlídá

Nová cloudová IP kamera dokáže v každou denní i noční dobu zajišťovat online video přenosy ve vysokém rozlišení a navíc svou melodií šetrně uspat dítě

Kamera EyeOn Baby má zaoblený, přívětivý design a umožňuje rodičům nahlížet ve dne i v noci do dětského pokoje v maximálně ostrém HD rozlišení prostřednictvím aplikace pro chytré telefony. Tato chytrá kamera rovněž dokáže detekovat zvuk a pohyb – jakmile se dítě ve spánku zavrtí nebo začne plakat, rodiče na to budou na svém smartphonu upozorněni.

LED dioda se senzorem sledování teploty umožní rodičům neustále udržovat optimální teplotu místnosti. Pokud není zpěv vaší doménou, kamera může sloužit i k přehrávání ukolébavek: lze přehrávat pět předinstalovaných písniček na dobrou noc. Kamera EyeOn Baby (DCS-825-L) je novinkou v současné nabídce cloudových produktů a služeb společnosti D-Link: živě přenášený obraz lze sledovat pomocí smartphonu nebo tabletu (systémy Android a iOS) odkudkoliv – nebudete tak potřebovat dodatečné zařízení, například rodičovskou jednotku. Sdílet fotografie a videa s rodinou a příbuznými je také velmi snadné. Prarodiče tak mohou na dálku sledovat svá vnoučata. Kamera EyeOn Baby je nyní dostupná v České republice.

Reklama/Advertisement

Kamera  je vybavena celou řadou funkcí, které u většiny současných IP kamer nenajdete, a plně tak uspokojí potřeby většiny rodičů. Rodiče mohou například poslouchat své dítě pomocí mikrofonu na kameře. Vestavěný reproduktor také umožňuje rodičům hovořit k dítěti uklidňujícím hlasem. Dále můžete stiskem tlačítka nebo prostřednictvím aplikace ve smartphonu nebo tabletu přehrávat na kameře ukolébavky a šetrně tak dítě uspat. Ukolébavku lze přehrávat i opakovaně nebo ji zastavit. LED dioda se senzorem na kameře zjišťuje aktuální teplotu, analyzuje ji a rovněž slouží jako noční osvětlení. Pokud LED dioda svítí zeleně, všechno je v pořádku. Svítí-li modře, v místnosti je příliš chladno. Svítí-li červeně, v místnosti je příliš teplo. Další funkcí kamery je upozornění na různé události: aplikace změří teplotu v dětském pokoji a upozorní rodiče ve chvíli, kdy kamera zachytí pohyb nebo zvuk, například pokud se dítě ve spánku zavrtí nebo začne plakat. Zaoblený, přívětivý design kamery EyeOn Baby si lze individuálně upravit pomocí vyměnitelných růžových a modrých kroužků.

Kamera EyeOn Baby (DCS-825L) – stručný přehled hlavních funkcí

• Záznamy a živé videopřenosy v každou denní i noční dobu

• Detekce pohybu a zvuku, upozornění na různé události prostřednictvím speciální aplikace

• Teplotní čidlo a ukazatel LED ke sledování teploty

• Vestavěný mikrofon a reproduktor pro obousměrnou hlasovou komunikaci

• Otvor na kartu Micro SD/SDHC k ukládání záznamů

• Pět předinstalovaných ukolébavek

• Bezdrátové připojení standardu 802.11n

• Zabezpečené připojení k bezdrátové síti pomocí klávesy WPS

• HD rozlišení až 1280 x 720

• Komprese H.264 a JPEG videí

• Nepřetržité připojení ke kameře prostřednictvím iPhonu, iPadu, přístroje Android nebo notebooku s aplikací mydlink Baby App

Kamera EyeOn Baby je ideální společník na cesty. Není-li dostupné připojení k internetu nebo síti WLAN v hotelu nebo doma u příbuzných, smartphone, tablet nebo jiný chytrý přístroj s možností připojení k síti WLAN jednoduše připojíte přímo ke kameře. Kameru EyeOn Baby lze v dětském pokoji umístit téměř kdekoliv: kamera se napájí pomocí přiloženého kabelu, konektoru Micro USB nebo libovolné přenosné USB baterie. Kameru připojíte k bezdrátové síti pomocí klávesy WPS – snadno a rychle, jako když mačkáte tlačítko.

Tato bezplatná aplikace kamery EyeOn Baby určená pro systémy Android a iOS umožňuje sledovat živé videopřenosy, fotografie a záznamy a také zpětně přehrávat video pomocí všech připojených smartphonů nebo tabletů. Aplikaci lze snadno nainstalovat a nastavit – není nutné instalační CD. Prostřednictvím aplikace mydlink Baby App lze rovněž ovládat výše zmíněné dodatečné funkce, jako například přehrávání ukolébavek nebo sledování teploty v místnosti. Ke kameře se lze rovněž připojit přes prověřený portál mydlink za pomoci internetového prohlížeče.

Kamera EyeOn Baby je nyní dostupná v České republice, její doporučená maloobchodní cena je 3550 Kč.

Zdroj a foto: Dlink

Reklama/Advertisement