Kingston Digital uvádí novou paměťovu SD kartu Canvas React V60

paměťová karta Kingston SD Canvas React V60

Kingston Digital Europe Co LLP zahajuje prodej paměťové SD karty Canvas React Plus V60. Nejnovější přírůstek rozšiřuje řadu paměťových karet Canvas React určených vášnivým fotografům, kteří využívají rozhraní UHS-II. Nová SD karta V60 nabízí rychlosti až 280 MB/s a úložné kapacity dosahující 1 TB. 

Pro fotografy a kameramany

Fotografové vědí, že výkon fotoaparátu závisí také na jeho paměťové kartě. SD karta Canvas React Plus V60 tento výkon zvyšuje a umožňuje fotografům pořizovat rychlé akční snímky a videa v rozlišení 4K Ultra HD plynule, bez zpoždění či přerušení. Její skvělou vlastností je výjimečná rychlost zápisu až 150 MB/s.

Ta umožňuje jasné a přesné snímky v režimu sekvenčních záběrů nebo nepřetržitého snímání a zajišťuje vynikající výkon při pořizování videa v rozlišení 4K s vyšší frekvencí snímků za sekundu (fps) než UHS-I. Tím se odstraňuje doba čekání na vyrovnávací paměť fotoaparátu, což zaručuje bezproblémový tvůrčí proces a vyšší efektivitu pracovního postupu.

Kromě působivé rychlosti nabízí SD karta Canvas React Plus V60 velkorysou úložnou kapacitu až 1 TB. Fotografové tak nyní můžou nosit celé své portfolio v jednom praktickém a kompaktním balení a odpadá jim nutnost časté výměny paměťových karet. Profesionálové tady můžou ukládat tisíce snímků a videí ve vysokém rozlišení, což jim zajistí klid a pohodlí při plnění úkolů i na cestách.

paměťová karta Kingston SD Canvas React V60

SD karty Canvas React Plus V60 společnosti Kingston jsou k dispozici v kapacitách od 128 GB do 1 TB a opírají se o doživotní záruku, bezplatnou technickou podporu a legendární spolehlivost značky Kingston.

Vlastnosti a specifikace SD karty Canvas React Plus V60:

  • Kapacity: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB
  • Standard/Třída: Třída 10, UHS-II, U3, V60
  • Výkon: 280/100 MB/s čtení/zápis (128 GB), 280/150 MB/s čtení/zápis (256 GB–1 TB)
  • Rozměry: 24 x 32 x 2,1 mm
  • Provozní teplota: -25 °C až 85 °C
  • Teplota skladování: -40 až 85 °C
  • Záruka: Doživotní záruka s bezplatnou technickou podporou

Cenu nových karet podle kapacit výrobce zatím nezveřejnil.

Zdroj a foto: Kingston

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.