LAMAX oznámil uvedení nejlepší akční kamery LAMAX W10.1

akční kamera LAMAX W10.1

Akční kamera LAMAX W10.1 zvládne všechny extrémní akce. Uživateli nabídne reálné 4K video při 60 fps a stabilizaci MAXsmooth 2.0 a duální displej pro snadnou kompozici záběrů.

Výrobce slibuje extrémně ostré záběry do posledního detailu a stabilizaci MAXsmooth 2.0, díky které není při natáčení třeba používat stativ. Maximální rozlišení 4K při 60 fps je možné přepnout i do interpolovaného 6K nebo 8K timelapse nastavení.

Akční kamera LAMAX W10.1 je voděodolná a můžete se s ní i bez pouzdra potápět až do hloubky 12 metrů. Její robustní tělo ale vydrží i mnohem drsnější podmínky. Třeba natáčení ve sněhu.

Přední náhledový 1,4palcový displej využijete při vlogování, zadní dotykový 2palcový displej slouží jak ke sledování scény a prohlížení nasnímaných materiálů, tak pro snadné nastavení. Nechybí však ani standardní tlačítka. Menu je v češtině, kamera tak bude vyhovovat i jazykově zdatným uživatelům. 

Stativ, filtry a ochranné pouzdro

V sadě příslušenství je pro uživatele k dispozici ministativ, který kameru podrží na jakémkoliv terénu, dále filtry (růžový nebo červený) pro potápění a ochranné pouzdro, se kterým je možné kameru ponořit až do hloubky 40 metrů. Potěší i dálkový ovladači pro start natáčení videa nebo fotografování.

akční kamera LAMAX W10.1

Automatický a manuální režim

Pro kreativní záběry je možné zvolit až 4x zpomalené slowmotion video ve Full HD, zrychlené video nebo video či foto s prodlouženou expozicí. Kamera podporuje i manuální režim a nastavení ISO, expozice nebo různých filtrů.

Rozlišení až 64Mpx pomůže k dokonalým snímkům a záběrům, které lze prostřednictvím Wi-Fi rovnou poslat do mobilní aplikace. Kamera dokáže při nastavení Full HD a 30 30 snímcích za sekundu nahrávat až dvě hodiny. 

Dostupnost a cena

Akční kamera LAMAX W10.1 je k dostání za 6 390 Kč, například na www.lamaxshop.cz

Zdroj a foto: Lamax

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.