True wireless sluchátka beyerdynamic Free BYRD nabídnou ANC a výdrž 11 hodin

bezdrátová sluchátka beyerdynamic Free BYRD

Nová absolutně bezdrátová sluchátka beyerdynamic Free BYRD nabízí velmi intenzivní zvukový zážitek s přesnou reprodukcí všech tónů včetně intenzivních basů, na jedno nabití vydrží hrát až 11 hodin a umí aktivně potlačit ruchy z okolí (ANC). Navíc umožňují přizpůsobit zvuk konkrétnímu posluchači a při reprodukci vyrovnávají nedokonalosti jeho sluchu. 

BaSys CS, výhradní distributor produktů beyerdynamic pro ČR, představuje na našem trhu unikátní, absolutně bezdrátová sluchátka do uší beyerdynamic Free BYRD. Jejich základem je vynikající zvuk, založený na letitých zkušenostech s vývojem a výrobou studiových sluchátek této značky.

Díky tomu nabízí vyrovnanou, a přitom působivou reprodukci celého spektra slyšitelných tónů od 10 Hz do 22 kHz. Na jedno nabití vydrží hrát až 11 hodin a přidávají absolutně bezdrátové provedení a dvě špičkové technologie.

ANC a vyrovnání sluchových nedokonalostí posluchače

První technologii, velmi populární ANC, najdou uživatelé dnes již v mnoha sluchátkách. Mikrofony vestavěné na vnější straně sluchátek spolu s propracovanou elektronikou umožňují snímat nežádoucí okolní ruchy a při reprodukci do uší je posluchači účinně „vymazat“. Díky tomu zajistí například i na rušné ulici optimální poslechové prostředí. První zahraniční recenze hodnotí kvalitu ANC u sluchátek Free BYRD jako vysoce nadprůměrnou.

Druhá technologie, MOSAYC, pochází z lékařského prostředí, do audiotechniky ji implementovala německá společnost Mimi Hearing Technologies a umí něco opravdu výjimečného. Pomocí přibližně dvouminutového testu sluchu rozpozná, které tóny slyší uživatel následkem poruch sluchu hůře, a při reprodukci tuto nedokonalost vyrovnává.

bezdrátová sluchátka beyerdynamic Free BYRD

Sluchátka pro ty, kteří chtějí být výjimeční

Značka beyerdynamic je velmi známá ve světě profesionální zvukové techniky i nadšenců precizního poslechu hudby. Některá z jejích sluchátek má ve svém vybavení většina profesionálních nahrávacích studií a její velká sluchátka se těší oblibě mnoha skalních hifistů.

Free BYRD nyní dokazují, že i při vývoji malých bezdrátových sluchátek do uší si v beyerdynamicu zakládají na přesném zvukovém projevu s přihlédnutím na dynamiku a dostatečně intenzivní podání basových tónů.

bezdrátová sluchátka beyerdynamic Free BYRD

Uživatelé operačního systému Android ocení přenos zvuku s vyšší bitovou rychlostí díky podpoře kodeku Qualcomm® aptX™ Adaptive a vlastníky zařízení Apple potěší integrace standardu AAC. Pro případ, kdy chce uživatel pouze telefonovat, nabízí Free BYRD možnost mono režimu s využitím jen jednoho „špuntu“. Komunikaci s lidmi v okolí umožňuje přepnutí ANC do transparentního režimu, v němž elektronika naopak zvuk z vnějšku do uší propustí. Ovládání všech základních funkcí sluchátek, z nichž každé váží jen 7 gramů, je k dispozici pomocí dotykového ovládání.  

bezdrátová sluchátka beyerdynamic Free BYRD

Dostupnost a cena

Bezdrátová sluchátka beyerdynamic Free BYRD jsou na našem trhu k dostání v černé a šedé barvě za koncovou doporučenou cenu 5 890 Kč.

Zdroj a foto: beyerdynamic

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.