LAMAX představil sluchátka LAMAX Dots3 ANC a LAMAX Dots3 Play

bezdrátová sluchátka LAMAX Dots3 Play ANC specifikace cena

LAMAX uvádí na trh bezdrátová sluchátka do uší a LAMAX Dots3 Play a LAMAX Dots3 ANC s funkcí potlačení okolního hluku.

bezdrátová sluchátka LAMAX Dots3 ANC specifikace cena

LAMAX Dots3 Play

Naplňte svůj den energií s pořádnou muzikou a užijte si ji kdekoliv. Prostě nasaďte bezdrátové špunty LAMAX Dots3 Play se super zvukem a moderními kodeky, a pak už si jen užívejte čistý zvuk, super basy i vyvážený zbytek spektra.

bezdrátová sluchátka LAMAX Dots3 Play specifikace cena

Rychlostí blesku se propojíte s vaším zařízením díky Bluetooth 5.3. Dokonale si užijete i poslech podcastů, seriály nebo třeba hry. Gaming mód s nízkou latencí minimalizuje zpoždění, takže si všechen zvuk vychutnáte v dokonalém souladu s obrazem.

 

Tohle všechno až 8 hodin na jedno nabití a dalších 30 hodin ještě ukrývá pouzdro, které pak komplet nabijete za 90 minut. Bavit vás bude také dokonalý mikrofon, který oceníte při volání, streamování, herním módu i dalších úkonech. Cool design už je třešničkou na dortu podobně jako možnost používat třeba jen jedno sluchátko.

LAMAX Dots3 ANC

Přeneste se do světa hudby, kde vaši pohodu nepřeruší žádné zvuky zvenčí. Tři mikrofony špičkových sluchátek LAMAX Dots3 ANC umí dokonale potlačit okolní hluk (ANC), aniž by došlo ke zkreslení hudby.

Zároveň vám ale neunikne nic důležitého díky transparency režimu, který zesiluje cizí zvuky. V pohodě si tak necháte sluchátka v uších třeba i při placení v obchodě. Sluchátka na jedno nabití vydrží hrát 10 hodin a dalších 32 hodin se ukrývá v základně sluchátek.

bezdrátová sluchátka LAMAX Dots3 ANC specifikace cena

Sluchátka se bleskově propojí pomocí Bluetooth 5.3 s vaším zařízením a bez výpadků zvládnou i vzdálení se od něj až na 15 metrů. Kromě poslechu můžete v klidu volat nebo hrát hry, tehdy oceníte super citlivé kvalitní mikrofony. Herní režim přináší ještě další výhodu, snižuje na minimum zpoždění zvuku vůči obrazu. Naskočte na vlnu zábavy a užijte si perfektně čistého zvuku.

Dostupnost a cena

Bezdrátová sluchátka LAMAX Dots3 ANC jsou k dostání na www.lamax-electronics.cz za 1 499 Kč, levnější model LAMAX Dots3 Play bez ANC můžete na stejném místě zakoupit za 799 Kč.

Zdroj a foto: LAMAX

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.