Lehký skládací přenosný monitor Philips 16B1P3302 s Full HD 15,6″ displejem

Přenosný monitor Philips 16B1P3302

Nový lehký přenosný monitor Philips 16B1P3302 kombinuje produktivitu a funkce pevného monitoru se snadnou přenositelností notebooku. Uživateli nabízí IPS LED panel s úhlopříčkou 15,6 palce (39,6 cm) a Full HD rozlišením. Využijete jej doma nebo v kanceláři, s přáteli nebo s kolegy, při multitaskingu či relaxaci. Můžete jej připojit k přenosnému počítači i mobilnímu telefonu.

Mobilita se snoubí s produktivitou

Philips 16B1P3302 má všechny funkce potřebné pro vysokou produktivitu v různých pracovních kontextech, od štíhlých kancelářských stolních počítačů přes práci na dálku až po řešení mobilní práce všeho druhu. Jeho vylepšený 16:9 Full HD displej s funkcí SmartImage je kompaktní pro snadnou přepravu a skladování, a přesto poskytuje silný vizuální punc s živými barvami, ostrými detaily a bohatým kontrastem. Technologie IPS poskytuje velkorysé pozorovací úhly 178°/178°, takže si uživatelé mohou užívat displej téměř z jakéhokoli úhlu.

Flexibilita je u Philips 16B1P3302 skutečně zaručena díky řadě funkcí navržených pro usnadnění práce a hraní na cestách. Tenký oboustranný síťový USB kabel k monitoru je měkký a ohebný, aby se vešel do každé tašky, zatímco konektory typu C a typu A umožňují uživatelům vychutnat si video ve vysokém rozlišení ze svého smartphonu nebo notebooku, využít vyšší produktivity práce na dvou obrazovkách, dobíjet monitor, přenášet data vysokou rychlostí a užívat si rychlého a snadného sdílení a prezentací.

Kromě těchto flexibilních a vysoce výkonných funkcí jsou u Philips 16B1P3302 klíčové komfort a pohoda, čemuž napomáhá víceúhlový souvislý naklápěcí stojan, který lze ohýbat od 0 do 90°, a také k očím šetrné technologie LowBlue Mode a Flicker-free.

Klíčové vlastnosti

  • Technologie širokoúhlého zobrazení IPS LED pro autentické, přesné barvy
  • 16:9 Full HD (1920 x 1080) displej pro ostré a detailní snímky
  • Jeden hladký, měkký a ohebný USB kabel pro větší flexibilitu a menší změť kabelů
  • Zobrazení na dvou obrazovkách pro vyšší produktivitu
  • USB-A s DisplayLink pro bezproblémové prezentace a sdílení
  • Lehký, skládací, oceněný design pro flexibilitu a styl

Cena a dostupnost

Monitor Philips 16B1P3302 bude dostupný od července za doporučenou cenu 5 829 Kč (239 Eur).

Zdroj a foto: MMD

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.