Lenovo IdeaPad S10-3s – netbook i pro ženy

Netbook Lenovo IdeaPad S10-3s je vybaven procesorem Intel Atom N475 s frekvencí 1,86 GHz, který poskytuje dostatečně vysoký výkon a má nízkou spotřebu energie. Práci usnadňuje také 1 GB operační paměť DDR3 a HD displej s LED podsvícením (s rozlišením 1280 x 720 bodů).

Aby netbook lépe odrážel individuální styl, je k dispozici v černé i bílé barvě, ve fialovém provedení se znameními zvěrokruhu nebo růžový posetý květinami. Na netbooku IdeaPad S10-3s je možné snadno a pohodlně psát na klávesnici se zaoblenými klávesami, která je podobná a z 98 % rozměrově shodná s klasickou klávesnicí známou z notebooků.

Uživatelé mohou nyní surfovat na webu ještě rychleji pomocí funkce Quick Start, která umožňuje přístup k celé řadě aplikací i multimediálních souborů a prohlížení webových stránek bez zdlouhavého čekání na plné nabootování systému.

Netbook IdeaPad S10-3s nabízí až o 50% větší pozorovací plochu proti ostatním netbookům. Využívá totiž HD displej s LED podsvícením a s rozlišením 1280 x 720 bodů. Hudbu i video oživí prostorový zvuk Dolby Headphone, zatímco nástroj DirectShare umožňuje uživatelům okamžitě bezdrátově synchronizovat své soubory s jiným počítačem bez nutnosti připojení k internetu.

Netbook obsahuje technologii zabezpečení Active Protection System, která byla dříve jen na prémiových noteboocích Lenovo IdeaPad a ThinkPad, technologii rozpoznávání tváří VeriFace, systém OneKey Rescue System, který umí obnovit data po selhání systému, a antivirové nástroje, díky čemuž je používání počítače ještě pohodlnější. Podobně jako u všech netbooků Lenovo 3. generace si uživatelé mohou vybrat z celé palety možností bezdrátového připojení jako 802.11b/g/n a Bluetooth.

IdeaPad S10-3s je již v prodeji za doporučené ceny od 9 960 Kč včetně DPH.

Zdroj: Lenovo