Reklama/Advertisement

Sony multimediální AV systémy s navigací TomTom

Sony představuje nové multimediální AV navigační systémy do automobilu s navigačním software TomTom. Nová řada multimediálních navigačních systémů do automobilu zahrnuje modely XNV-L77BT, 770BT, L66BT a 660BT a je vybavena 6,1″ nebo 7″ displejem.

Každý systém se skládá z AV čelní jednotky Sony a modulu TomTom poskytujícího navigační služby. Modely XNV-L77BT (se 7” širokoúhlým displejem) a XNV-L66BT (s 6,1” širokoúhlým displejem) plně využívají všech předností online služeb TomTom včetně technologií HD Traffic, Local Search prostřednictvím Google a Safety Alerts.

HD Traffic poskytuje řidičům přesné a aktuální dopravní informace. Přehled problémů na silnici a nejrůznějších zdržení se aktualizuje každé tři minuty a systém nabízí alternativní cesty, které se vyhýbají zácpám. Funkce bezpečnostních výstrah Safety Alerts řidiče předem informuje o rychlostních radarech (stacionárních i mobilních) i o nebezpečných úsecích.

Vyhledávání Local Search prostřednictvím Google je možné zadáním přímo na dotykové obrazovce a využívá Google Maps. Vyhledání místních obchodů, zatelefonování do nich a nalezení cesty k nim je velmi jednoduché.

Všechny AV navigace jsou vybaveny mapovými podklady TomTom s pokrytím 45 zemí Evropy. Díky technologii IQ Routes s rozsáhlou databází cest a jejich časů dokáže systém vypočítat přesnější dobu jízdy k cíli a zohledňuje i den v týdnu a hodinu cesty.

Nová řada AV navigačních systémů Xplod mají velikosti 2DIN a jasný WVGA displej o vysokém rozlišení 800×480 pixelů. Díky technologii Centre Speaker Organiser si posluchači mohou vychutnat bohatý a plný prostorový zvuk. AV systémy využívají také funkce časové synchronizace Intelligent Time Alignment, která s ohledem na pozici řidiče upravuje načasování zvuku jednotlivých kanálů pro dosažení optimálního posluchačského zážitku. K dispozici je připojení široké palety digitálních zařízení včetně přehrávačů WALKMAN, iPod, iPhone a USB pamětí. Systémy mají navíc i integrovanou technologii Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby z mobilních telefonů a pro hands-free telefonování.

Nové AV navigační systémy do automobilu Xplod budou k dostání od listopadu 2010, předběžné ceny byly stanoveny takto: model XNV-L77BT (37 000 Kč), model XNV-L66BT (31 000 Kč).

Zdroj: Sony

You must be logged in to post a comment Login