Letní slevy Samsung Festival – 2 produkty se slevou 10 % nebo 3 se slevou 15 %

sleva_akce_Samsung Festival

Společnost Samsung spustila speciální dvoutýdenní akci Samsung Festival, která zájemcům exkluzivně nabízí nejnovější výbavu k hraní a zábavě. V letní nabídce budou nejmodernější televizory, monitory, mobilní zařízení i příslušenství značky Samsung. Akce trvá do neděle 31. července nebo do vyprodání zásob.

Pokud si právě vybavujete domácnost nebo chcete vyměnit starý mobilní telefon za nový a k tomu získat bonus navíc, pak je akce Samsung Festival právě pro vás. Jde o ideální příležitost pořídit si nové vybavení v balíčku, který nabízí skvělý poměr ceny a výkonu.

Při pořízení dvou vybraných zařízení z nabídky na oficiálním e-shopu samsung.cz, ušetříte 10 % z celkové částky. Pokud si zakoupíte vybrané produkty tři, ušetříte dokonce 15 %.

Pořídíte-li si během akce jeden z vybraných televizorů značky Samsung a soundbar, získáte na něj 30% slevu. Ostrý obraz televizoru tak doplní i perfektní zvuk.

Sluchátka nebo hodinky jen za korunu!

A to není vše! Pokud si během Samsung Festivalu zakoupíte například mobilní telefon Samsung Galaxy Z Flip3 5G, získáte chytré hodinky Galaxy Watch4 (40 mm) jen za 1 Kč. Nadto v případě nákupu mobilních produktů získáte 50% slevu na jejich příslušenství. U vybraných produktů také navíc k těmto nabídkám dostanete až 15 % z ceny zboží zpět v podobě bodů Samsung Rewards. Můžete je využít během příštích nákupů na e-shopu Samsungu jako slevu na zboží. Na webu samsung.cz najdete řadu dalších skvělých nabídek v rámci této akce.

sleva_akce_Samsung Festival

Jak body Samsung Rewards fungují? Nejprve se musíte přihlásit ke svému účtu Samsung Account. Za každý nákup uskutečněný na e-shopu samsung.cz se vám po 14 dnech od doručení produktu automaticky přičtou body v hodnotě bonusu. Před dalším nákupem se jenom musíte ujistit, že jste přihlášeni do svého účtu Samsung Account. Během platby se program Samsung Rewards zobrazí jako jedna z platebních metod. Rozhodněte se, kolik bodů chcete použít, a potvrdíte.

sleva_akce_Samsung Festival

Víc informací k akci Samsung Festival a podrobné podmínky akce: https://www.samsung.com/cz/offer/samsung-festival/.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.