Yenkee výbava: sluchátka, kabely, powerbanku i batoh na dovolené oceníte

Yenkee batoh, sluchátka, powerbanka, propojovací kabel

Doma mezi čtyřmi stěnami vás to nebaví a kanceláře zejí v době dovolených prázdnotou. Tak proč se nesbalit a někam nevyrazit? Pracovat se dá kdekoliv, kde vám to připojení dovolí. Neexistuje totiž nic lepšího než svůj pracovní den začít výhledem, který máte rádi, nebo snídaní v oblíbené kavárně. Yenkee vás na práci mimo „základnu“ snadno vybaví.

Batoh Yenkee YBB 1501

Nejdůležitější součástí každého pracovního dne „venku“ je správný výběr zavazadla – lehkého, praktického, dobře zabezpečeného, ale i stylového. Designový batoh Yenkee YBB 1501 s polstrovanými zády a popruhy neoslní pouze po estetické stránce, ale i po té funkční.

Batoh Yenkee YBB 1501

Batoh je vybaven prvky, které nabízí ochranu proti zlodějům. Kromě materiálu odolnému vůči proříznutí je vybaven skrytými kapsami, důmyslně schovanými zipy, a navíc je lehce uzamykatelný pomocí TSA zámku. Abyste mohli být neustále na příjmu, nabízí batoh bezpečné nabíjení pomocí USB konektoru, ke kterému stačí přidat powerbanku z vnitřní strany batohu.

Powerbanka Yenkee YPB 1180

Pokud powerbanku zatím nevlastníte, doporučujeme elegantní kovovou Yenkee YPB 1180 s kapacitou 10 000 mAh. Dva výstupy USB-C a USB-A se postarají o nabití dvou zařízení současně a rovnoměrně rozdělí 5 W na každý port. USB-A navíc nabíjí rychleji než klasická nabíječka.

Powerbanka Yenkee YPB 1180

Powerbanka je vybavená dotykovým displejem, který informuje o aktuální kapacitě baterie. Pořídit si ji můžete za 699 Kč ve dvou barevných variantách, šedé a červené.

Univerzální kabel Yenkee YCU 400

Co by byla powerbanka bez kabelu a co by to bylo za mobilní řešení s nepřehledným klubkem kabelů. Univerzální kabel Yenkee YCU 400 má hliníkový plášť a odolný nylonový oplet, který zajišťuje jeho dlouhou životnost.

Kabel zároveň podporuje rychlé nabíjení s vysokou přenosovou rychlostí a je kompaktní s Micro USB konektorem, USB C a certifikovaným Lightning konektorem. Vysoce kompaktní a výkonný kabel je k dostání za 399 Kč.

Yenkee kabel YCU 400 a sluchátka YHP 01BT WE

Sluchátka Yenkee YHP 01BT WE

Pro vyřízení pracovních hovorů je mobilní kancelář dobré dovybavit ještě True Wireless sluchátky Yenkee YHP 01BT WE, která díky mikrofonům s potlačením šumu poskytují vynikající kvalitu hovorů. Pro přenos používají moderní Bluetooth 5.0 a jsou kompatibilní se zařízeními iOS i Android.

Dotykové snímače se postarají o pohodlné ovládání sluchátek a jedním tlačítkem tak můžete přijmout a ukončit hovor nebo zastavit či ukončit písničku. Hudbu vydrží přehrávat nepřetržitě až 4 hodiny. Nabíjecí pouzdro jim dle potřeby dodá dalších 20 hodin výdrže. Pořídit si je můžete za 1 199 Kč.

Zdroj a foto: Yenkee

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.