Levný smartphone Motorola moto g32 s rychlým nabíjením

mobilní telefon smartphone Motorola moto g32

Seznamte se s nejnovějším přírůstkem do rodiny moto g – moto g32, který je stvořený pro zábavu. Toto zařízení posune vaše filmy, pořady a hry na novou úroveň. Moto g32 má displej FHD+ s plynulým zobrazováním díky obnovovací frekvenci 90 Hz v kombinaci se dvěma stereo reproduktory, vyladěnými technologií Dolby Atmos®.

Kromě toho disponuje také neuvěřitelně výkonným procesorem a vyspělým systémem tří fotoaparátů, které zachytí každý okamžik, na kterém záleží. Moto g32 osvěží vaši perspektivu díky 6,5“ ultraširokoúhlému displeji FHD+, který vám poskytne ostrý obraz a zároveň pohodlně padne do ruky.

Rozlišení Full HD+ přitom zajistí pozoruhodně jasné zobrazení i těch nejmenších detailů bez pixelace. S obnovovací frekvencí až 90 Hz si navíc vychutnáte aktualizace obrazovky, které jsou rychlejší a plynulejší než u typických chytrých telefonů.

Reklama/Advertisement

Co se týče streamování, hraní her a hudby, ponořte se do plnějšího, vícerozměrného zvuku při poslechu s vylepšenými basy, čistějšími vokály a ještě větší čistotou při vyšší hlasitosti.

Ostřejší a živější fotografie

Pro získání působivě čistých záběrů při jakémkoli světle a zachycení každého okamžiku je moto g32 vybaveno 50Mpx systémem tří fotoaparátů s výkonným 50Mpx snímačem hlavního fotoaparátu.

S technologií Quad Pixel si užijete 4x lepší citlivost na světlo než u standardních pixelů. Díky tomu získáte ostřejší a živější fotografie. Funkce „ultra-res“ navíc umožňuje pořídit ve venkovním prostředí jasné fotografie s dokonalými detaily i za intenzivního slunečního svitu.

mobilní telefon smartphone Motorola moto g32

Vyspělý systém tří fotoaparátů je doplněn 8Mpx ultraširokouhlým zadním fotoaparátem, který zachytí 4x víc než standardní objektiv. Díky tomu je ideální pro skupinové fotografie. Ultraširokoúhlý zadní fotoaparát je kombinován se senzorem hloubky pro automatické rozostření pozadí, takže fotografování profesionálně vypadajících portrétů už nemůže být jednodušší. A se specializovaným 2Mpx makro fotoaparátem se můžete dostat blíž k akci a zachytit každý detail.

Podpora rychlého nabíjení

Abyste drželi krok se svými potřebami v oblasti zábavy, pracuje v chytrém telefonu moto g32 osmijádrový procesor Snapdragon® 680, který zvyšuje výkon vašeho zařízení bez ohledu na to, co právě děláte. Tato mobilní platforma, vytvořená pro multimediální přehrávání, nabízí optimalizované hraní her, brilantní fotografie, plynulé streamování a bohatý zvuk – po celý den, každý den. Zařízení se také dodává s nabíjením TurboPower™ 30, takže už za několik minut můžete získat energii na hodiny provozu.

mobilní telefon smartphone Motorola moto g32

Dostupnost a cena

Moto g32 ve verzi 6/128 GB bude v České republice dostupné v září s doporučenou cenou 5999 Kč.

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement