LG Aero Furniture vyčistí vzduch a udrží vázu, knihy nebo občerstvení

čistička vzduchu LG PuriCare Objet Collection Aero Furniture

LG představila novou čističku vzduchu PuriCare Objet Collection Aero Furniture, která zajistí 360stupňové čištění vzduchu a řadu uživatelsky přívětivých funkcí.

Pro ložnice, pracovny a ateliéry

Nový model čističky vzduchu PuriCare Objet Collection Aero Furniture navazuje na model PuriCare AeroTower představený na veletrhu CES na začátku tohoto roku. Elegantní a kompaktní čistička ve tvaru stolečku má poměrně malé rozměry, díky kterým se skvěle hodí do menších prostor, jako jsou ložnice, pracovna nebo ateliér.

Na výběr jsou tři barevné varianty podstavce (Crème Rose, Crème Yellow až Crème Grey) i tvar stolní desky (Round nebo Track), které si uživatelé mohou pořídit podle vlastního vkusu nebo stylu místnosti.

Multifunkční čistička vzduchu

Hladký povrch inovativní novinky společnosti LG poskytuje místo pro odkládání dalších domácích potřeb nebo vystavení Čechy tolik oblíbených dekorací. Na spodní straně je také integrované praktické ovládání pro zapnutí/vypnutí, správu režimů proudění vzduchu a funkcí pěkného osvětlení, se kterým je možné pracovat podle nálady.

Na desce se nachází nenápadně umístěná řada malých indikátorů označujících připojení k Wi-Fi, kvalitu vzduchu, sílu proudění vzduchu a stav aktualizace.

Nová čistička LG Aero Furniture, představená na letošním veletrhu IFA, navíc nabízí celou další řadu promyšlených funkcí. Uživatelé mohou pohodlně nabíjet své chytré telefony a bezdrátová sluchátka prostřednictvím vestavěné bezdrátové nabíječky a vytvořit příjemnou atmosféru pomocí funkce náladového osvětlení. Osvětlení nábytku Aero Furniture skýtá osm různých barev, které lze snadno ovládat pomocí aplikace LG ThinQ™.

Promyšlený design

Jedinečná čistička vzduchu LG je navíc navržená s ohledem na udržitelnost a obsahuje komponenty vyrobené z opakovaně použitelných plastů získaných ze starých spotřebičů a elektronických výrobků. Zároveň se dodává v obalech vyrobených z recyklovaných materiálů.

čistička vzduchu LG PuriCare Objet Collection Aero Furniture

Kromě důmyslného designu poskytuje nová čistička vzduchu LG pohodlí a její výkon lze přizpůsobit jakýmkoli preferencím. Výrobek výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéru díky vícestupňové filtraci Aero Furniture, která kombinuje ultrajemný filtr pro sběr prachu a deodorační filtr. Uživatelé si mohou užívat čistší vzduch v interiéru také díky technologii UVnano™, která snižuje přítomnost virů a bakterií na ventilátoru Aero Furniture a v jeho okolí až o 99,99 %.

Produkty z udržitelných materiálů

LG navíc v blízké budoucnosti představí limitované edice čističek vzduchu. Vedle modelů s exkluzivními stolními dekoracemi navrženými známými umělci, jako je populární jihokorejský malíř Kim Sun-woo, uvede LG na trh produkty vyrobené z vyvinutých udržitelných materiálů.

Dostupnost a cena

Na výstavě IFA 2022 upoutala čistička pozornost návštěvníků, do současné doby však dostupnost nenápadné čističky vzduchu PuriCare Objet Collection Aero Furniture na trhu ani předpokládaná pořizovací cena nebyly výrobcem oznámeny.

Zdroj a foto: LG

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.