Vánoční nabídka T-Mobile přináší telefony za korunu i slevy na notebooky a televize

T-Mobile Vánoce 2022 vánoční nabídka telefon hodinky televize notebook

Dvojičky od Samsungu, korunovky na oblíbené modely nebo adventní kalendář s odměnami přímo v aplikaci. Vánoční nabídka od T-Mobile přináší výhody nejen pro tarifní uživatele, ale i pro majitele předplacených karet a ty, kteří si místo telefonů pořídí raději zvýhodněnou televizi či notebook.

Zvýhodněné telefony a chytré hodinky

I v letošním roce nebudou chybět oblíbené dvojice zvýhodněných produktů pro všechny zákazníky, kteří si prodlouží, nebo nově aktivují smlouvu na mobilní hlasové služby na 24 měsíců.

V listopadu tak bude možné získat dvojice vybraných modelů Samsung, kdy druhý telefon bude stát pouze 1 Kč, případně zvolit obdobnou kombinaci telefonu a chytrých hodinek. Zákazníci tak nákupem dvojičky od Samsungu ušetří až 18 499 Kč. 

V nabídce T-Mobile můžete získat třeba Samsung Galaxy A33 5G a A13 32GB, Samsung A53 5G 128 GB společně s A23 5G 64 GB nebo Samsung Galaxy Z Flip4 s hodinkami Samsung Galaxy Watch 5 40mm LTE. 

T-Mobile Vánoce 2022 vánoční nabídka telefon hodinky televize notebook

Pro příznice Apple je k dispozici iPhone 12 128 GB s hodinkami Apple Watch SE GPS + Cell 44mm Midnight Alum nebo iPhone 13 256 GB s Retina XDR displejem spolu s Apple Watch SE GPS

Dotace na televize a notebooky

Pro zákazníky, kteří k prodloužení smlouvy nepotřebují nový telefon, připravil T-Mobile nabídku elektroniky do domácnosti. Tarifní dotace se vztahují na nové televize Philips nebo notebooky Acer a využít je mohou i podnikatelé.

„Chceme, aby naše vánoční nabídka byla opravdu pro všechny, a proto jsme v rámci tarifních dotací rozšířili výběr hardwaru i na televize a notebooky. Loňský rok nám potvrdil, že zákazníci oceňují širší výběr a tuto možnost rádi využijí,“ uvedl Arslan Javed, manažer segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile.

T-Mobile Vánoce 2022 vánoční nabídka telefon hodinky televize notebook

Mezi notebooky se zvýhodněnou patří Acer Aspire 3, Acer Swift 1 nebo Acer Swift 3.  Ostrý obraz a dobrý zvuk slibuje televize Philips s 4K Ultra HD rozlišením a podsvícením Ambilight.

Slevy na datové balíčky

O dárky nepřijdou ani majitelé předplacených karet, na které čeká v mobilní aplikaci (Můj T-Mobile) odměna v podobě neomezených dat a neomezeného volání na týden na čísla značky T-Mobile za každé dobití vyšší než 300 Kč. Zároveň budou moci zakoupit roční datový balíček 24 GB (12×2 GB na 30 dní) s 50% slevou. 

Zpestřením letošní vánoční nabídky je T-Mobile adventní kalendář, který bude dostupný od 1.-24. 12. přímo v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Přinese řadu dárků a odměn pro všechny zákazníky bez ohledu na typ využívaných služeb.

Nabídka pro živnostníky

Pod hlavičkou T-Business je také připravena speciální vánoční nadílka pro živnostníky a drobné podnikatele. Pokud si od 1. 11. 2022 až do 31. 1. 2023 pořídí B2B DSL pevný internet a k tomu TV Tarif M, zaplatí za tuto kombinaci v rámci vánoční akce pouhých 548 Kč na prvních 6 měsíců.

Firemní zákazníci s rámcovou smlouvou získají od 8. 11. neomezená data na 7 dní nebo na 30 dní zdarma při zakoupení balíčku Mobilní internet Extra nebo Mobilní internet Extra Nastálo. Novinkou jsou velmi zajímavé odměny od vybraných partnerů, které budou od stejného data k vyzvednutí v aplikaci Můj T-Mobile.

Více informací naleznete na www.t-mobile.cz/vanoce.

Zdroj a foto: T-Mobile

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.