LG nabídne v televizích nové herní rozhraní Blacknut a cloudové služby Utomik Cloud

cloudové a herní služby LG TV Blacknut a Utomik Cloud

Společnost LG Electronics (LG) rozšiřuje herní zážitek na novějších televizorech o přidané cloudové herní služby Blacknut a Utomik Cloud. Aktualizace uživatelského rozhraní usnadní přístup do hry ve stovkách herních titulů. Tato vylepšení jdou ruku v ruce se závazkem společnosti LG přinášet do svých televizorů obsah a funkce zaměřené na hráče.

Cloud a hry!

Díky novým cloudovým herním platformám, které nevyžadují počítač, herní konzoli nebo samostatnou instalaci hry, je hraní her přístupnější než kdykoli předtím. Aplikace Blacknut a Utomik Cloud, přinášejí nepřeberné množství titulů zahrnujících klasické AAA hry, oblíbené indie hry, adventury nebo třeba sportovní a strategické tituly.

Prostřednictvím měsíčního předplatného nabízejí obě aplikace uživatelům možnost vybrat si a okamžitě hrát jakoukoli hru z rozsáhlých katalogů.

Hry pro PC a konzole

Aplikace Blacknut poskytuje předplatitelům více než 500 her pro PC a konzole s nejrůznějším prémiovým obsahem pro všechny členy rodiny a až pěti hráčskými profily. Katalog Blacknut představuje největší sbírku závodních a sportovních her v oblasti cloudových služeb, ale také kritikou uznávané hity, jako jsou Metro Exodus, Overcooked a rozsáhlou kolekci her od studia Disney.

cloudové a herní služby LG TV Blacknut a Utomik Cloud

Utomik Cloud se může pochlubit výběrem více než 100 her ze své obsáhlé knihovny her pro PC, které pokrývají různé žánry s oblíbenými indie hrami jako Coffee Talk, My Time at Portia a Turnip Boy Commits Tax Evasion.

Praktická Gaming shelf usnadní ukládání herních titulů

Cloudové herní aplikace budou k dispozici v obchodě LG Apps Store pro televizory LG se systémy webOS 6.0 a webOS 2022. A díky aktualizovanému hernímu uživatelskému rozhraní LG budou moci uživatelé brzy najít řadu populárních cloudových herních služeb na praktické Gaming shelf.

Vybrané tituly NVIDIA GeForce NOW jsou již nyní přístupné právě na Gaming shelf. Možnost přístupu k hrám i dalším herním službám prostřednictvím služby Gaming Shelf bude přidána v budoucích aktualizacích.

cloudové a herní služby LG TV Blacknut a Utomik Cloud

Dostupnost 

Herní aplikace Blacknut a Utomik Cloud, které LG představila na letošním IFA veletrhu, se na televizorech LG objeví začátkem příštího roku. 

Zdroj a foto: LG

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.