Limitovaná edice ANC sluchátek Bose QuietComfort Earbuds II Eclipse Gray

bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II Eclipse Gray cena limitovaná edice

Nejlepší ANC true wireless sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II jsou se objeví na českém trhu také v exkluzivní limitované barevné edici Eclipse Gray.

Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II vrátila na konci loňského roku značku Bose, která vynalezla sluchátka s potlačením nežádoucích ruchů z okolí (Active Noise Ancelling neboli ANC), zpět na trůn této kategorie.

bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II Eclipse Gray cena limitovaná edice

100 kusů těchto špičkových sluchátek s živým, vyrovnaným a velmi působivým zvukem přichází nyní na náš trh v exkluzivní limitované barevné edici Eclipse Gray.

Limitka bude v prodeji výhradně na e-shopu Basys.cz a v síti Datart za stejnou cenu, jako ostatní provedení stejných sluchátek.

Sluchátka pro celodenní poslech

Sluchátka Bose QC Earbuds II jsou kompatibilní se zařízeními Apple i Android, využívají rozhraní Bluetooth® 5.3 a splňují specifikaci IPX4, takže odolají dešti i potu. Na jedno nabití vydrží až 6 hodin a baterie vestavěná v pouzdře připojitelném přes USB-C umožňuje jejich další trojnásobné dobití.

bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II Eclipse Gray cena limitovaná edice

Zásadní změnou prošlo uchycení do uší, které umožňuje pohodlný celodenní poslech – skládá se ze dvou samostatných silikonových částí. První je sada koncovek do uší Fit Kit a druhou je pásek Stability Band, pomocí něhož se sluchátka pevně „zašroubují“ do ušního boltce. Balení obsahuje tři velikosti obou částí.

Individuální kalibrace zvuku a test správné koncovky do uší

Průkopnická technologie kalibrace zvuku CustomTune přizpůsobí zvuk i ANC uchu konkrétního uživatele na základě změření akustických vlastností ušního zvukovodu. Automatický proces kalibrace vyšle do uší vždy při nasazení krátký speciální tón, který vyhodnotí elektronika ve spolupráci s mikrofonem umístěným na vnitřní straně sluchátek.

S využitím aplikace Bose Music lze navíc spustit test, který zkontroluje optimální utěsnění v uších a správnost volby velikosti použitých koncovek FitBit. Výsledný zvuk je díky tomu přesně takový, jaký má být: živý, vyrovnaný, čistý a velmi působivý.

Nejlepší ANC na světě

Mikrofony uvnitř sluchátek jsou využity také pro výrazně efektivnější ANC. Sluchátka díky nim „slyší“ zvuky, které se z okolního prostředí dostávají k ušním bubínkům uživatele a elektronika se na ně při procesu potlačení zaměří. Technologie CustomTune tak neustále přizpůsobuje vlastnosti ANC měnícím se podmínkám a umožňuje dosáhnout nejlepší úrovně potlačení ruchů, které ocenila řada nezávislých testů.

bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II Eclipse Gray cena limitovaná edice

Podržením prstu na sluchátku lze aktivovat režim Aware, který umožňuje uživateli komunikovat s lidmi kolem bez nutnosti vyjmutí sluchátek z uší. Díky tomu může uživatel v případě potřeby zvuky z okolí vnímat. Inteligentní řízení ActiveSense přitom udržuje neustále pohodovou hlasitost a v režimu Aware potlačuje nenadálé hlasité ruchy.

Všechny běžné funkce, jako přehrávání a pozastavení obsahu, ovládání hlasitosti, přeskakování skladeb a přijímání či ukončování hovorů, lze ovládat pomocí intuitivních dotykových gest na levém i pravém sluchátku. Další funkce, jako například ekvalizér, nastavení režimů ANC dle potřeb uživatele, nebo dokonce interakci s dalšími audio zařízeními Bose, nabízí aplikace Bose Music.

bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II Eclipse Gray cena limitovaná edice

Dostupnost a cena

Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort Earbuds II Eclipse Gray bude na našem trhu k dostání na přelomu března a dubna, a to výhradně na e-shopu Basys.cz a v síti Datart za doporučenou koncovou cenu 7 690 Kč.

Zdroj a foto: Bose

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.