Odolný bezdrátový reproduktor LAMAX Sounder2 MAX

odolný bezdrátový reproduktor Lamax Sounder2 Max cena

LAMAX uvádí na trh nový bezdrátový voděodolný reproduktor LAMAX Sounder2 MAX, který rozšiřuje nabídku bezdrátových reproduktorů této značky, nabízí vyšší výkon a delší dobu hraní na jedno nabití. 

Počasí tomu zatím nenahrává, ale doba zahradních party a grilování s přáteli se nezadržitelně blíží. K tomu neodmyslitelně patří dobré jídlo, pití, hudba a zábava.

Hudbu ale musí být pořádně slyšet, teprve pak se můžete rozvlnit v jejím rytmu. Co potřebujete, je LAMAX Sounder2 MAX, malý, avšak výkonný parťák, který rozproudí zábavu na maximum.

Odolnost a výdrž

LAMAX Sounder2 MAX není robustní, vejde se i do batohu, a přesto ve svém těle ukrývá výkon 50 W a luxusní 360° zvuk rovnoměrně zaplňující okolí. Soukromý koncert pod širým nebem si tak může dopřát každý. Reproduktor je voděodolný a má výdrž až 20 hodin díky 8 000 mAh baterii. Navíc jeho odolná konstrukce zvládne i drsnější podmínky.

odolný bezdrátový reproduktor Lamax Sounder2 Max cena

Sytý zvuk zajištěný technologií BeatBass® strhne každého k tanci, a když jde o opravdu velkou party, technologie BeatShare® a TWS umožňují připojení dalších LAMAX repráčků disponujících obdobnou technologií.

Možnosti připojení 

Podle nálady či hudebního stylu můžete střídat hudební režimy mezi prostorovým soundem 3D nebo tím, který podporuje basové tóny.

odolný bezdrátový reproduktor Lamax Sounder2 Max cena

Připojit LAMAX Sounder2 MAX je velmi snadné, stačí využít 3,5mm jack nebo Bluetooth 5.0 a ovládat playlist až na vzdálenost 18 metrů. AUX kabel i USB-C pro dobití reproduktoru jsou již součástí balení. Obklopte se hudbou v té nejvyšší kvalitě a užijte každý den naplno.

odolný bezdrátový reproduktor Lamax Sounder2 Max cena

Technické údaje

Parametry reproduktoru2 × 25 W, Φ 52 mm, 80 Hz – 20 kHz
BaterieLi-Ion 8000 mAh
Doba přehráváníaž 20 hodin (50 %)
Doba nabíjení3 hodiny
Možnosti přehráváníBluetooth, audio vstup 3,5 mm
Bezdrátová technologieBluetooth 5.0
FunkceBeatShare®, TWS, 2 hudební režimy, možnost odpárování bluetooth zařízení na reproduktoru, ovládání skladeb, hlasový asistent
HandsfreeIntegrovaný mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na reproduktoru. Možnost přijmout nebo odmítnout hovor, vytočit posledního volajícího.
VoděodolnostIP67
Rozměry225 × 88 × 88 mm
Hmotnost853 g

Dostupnost a cena

LAMAX Sounder2 MAX zakoupíte na e-shopu Lamax za 1 990 Kč.

Zdroj a foto: LAMAX

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.