Limitovaná edice herního příslušenství SteelSeries Diablo IV

herní příslušenství myš sluchátka podložka SteelSeries Diablo IV cena

SteelSeries, KontrolFreek a Blizzard Entertainment představují limitovanou edici herního příslušenství, která oslavuje spojení temného žánru v rámci originálního titulu Diablo, progresivních prvků z Diabla II, strhujících bojů v Diablo III a rozsáhlého světa nové hry Diablo IV.

Limitovaná edice se nechala inspirovat sérií Diablo a přivádí k životu virtuální svět Sanctuary prostřednictvím několika speciálně navržených produktů: headsetu SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless, myši Aerox 5 Wireless, podložky QcK Heavy XXL, speciální klávesy Artisan a KontrolFreek gripů na ovladač. Hráči, kteří si zakoupí některý z těchto produktů z limitované edice, obdrží také exkluzivní kosmetické předměty do hry Diablo IV.

SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless Diablo IV Edition

Tradiční černý design headsetu ozvláštňují krvavě červené doplňky s motivy hry. Úpravy se tak dočkala flexibilní čelenka tvořící hlavový most, vyměnitelné magnetické plochy na náušnících, ale také kolečka pro úpravu hlasitosti, respektive poměru hlasitosti ChatMix. Příslušnost ke hře pak podtrhuje speciální reliéf na pevné části hlavového mostu.

Oceňovaný headset využívá nově navržený Nova Acoustic System pro kvalitní zvukový Hi-Fi přednes, který dále umocňuje speciální aplikace Sonar Auido Software Suite. Přináší 360° prostorový zvuk včetně detailů, které ostatní neslyší. Headset umožňuje reprodukovat zvuk ze dvou zdrojů zároveň, přes 2,4GHz síť zvuk ze hry, a hudbu či jiný obsah přes Bluetooth, což přináší jedinečnou možnost snadno přepínat mezi platformami PC, Mac, PlayStation a Switch.

Třicet osm hodin dlouhá výdrž baterie spolu s rychlým nabíjením znamenající  šest hodin přehrávání už za 15 minut nabíjení. Hráčům také poskytuje ideální nástroj pro komunikaci, a to díky druhé generaci ClearCast mikrofonu, který pomocí AI algoritmů čistí zvuk od okolního hluku. ComfortMax System a paměťová pěna AirWeave na náušnících znamenají maximální pohodlí.

herní příslušenství myš sluchátka podložka SteelSeries Diablo IV cena

SteelSeries Aerox 5 Wireless Diablo IV Edition

Prvky hry se promítají také v myši. Výrobce opět využil krvavě červené doplňky včetně drobného loga k jinak dominantně černé konstrukci. Tu dále ozvláštnil děrováním na motivy Diablo IV. Pozorný hráč si všimne reliéfu na pravém i levé tlačítku a kolečku myši.

Oblíbená lehká multižánrová bezdrátová herní myš Aerox 5 Wireless nabízí devět programovatelných tlačítek a TrueMove Air senzor pro maximální preciznost a přesnost. Myš vážící pouhých 74 g poskytuje 180 hodin výdrže na baterii a využívá technologie Quantum 2.0 Wireless a Bluetooth, zatímco AquaBarrier chrání myš před poškození při polití.

SteelSeries QcK Heavy XXL Diablo IV Edition

Vstupní brána do virtuálního světa Sanctuary. Podložka pod myš vyhotovená z kvalitního mikrovlákna je optimalizována pro přesné sledování pohybu myši s nízkým i vysokým CPI. Velkorysá plocha 900 x 400 mm nabízí hráčům dostatek prostoru pro takřka neomezené pohyby. Podložky pod myš SteelSeries jsou navrženy pro všechny hráče a jsou doporučovány profesionálními hráči.

herní příslušenství myš sluchátka podložka SteelSeries Diablo IV cena

SteelSeries Artisan Keycap Diablo IV Edition

Speciálně navržená klávesa SteelSeries Artisan z limitované edice Diablo IV byla inspirována tzv. hell gate ze hry. Je vyrobena ze slitiny zinku a dominantním prvkem je 3D emblém démona. Celkem bylo vyrobeno pouze 2000 kusů, které jsou k dispozici na stránkách steelseries.com.

KontrolFreek Performance Thumbsticks Diablo IV Edition

Design krvavě červených gripů tvoří vylaserovaný oficiální design Diablo IV. Nízký profil 5,5 mm je vhodný pro univerzální použití, nabízí lepší přilnavost a větší oblouk, což snižuje odpor a tím významně vylepšuje celkovou přesnost ovládání. V den vydání hry Diablo IV bude k dispozici také speciální sběratelská edice s pouzdrem Heroes Cube.

herní příslušenství myš sluchátka podložka SteelSeries Diablo IV cena

Další novinky

V rámci spolupráce Blizzard Entertainment a SteelSeries vytvořili zvukoví designéři hry Diablo vlastní předvolbu v aplikaci Sonar, která umožní posunout zvukový zážitek do jiné dimenze.

Sonar je špičkový zvukový software, který poskytuje hráčům svobodné nastavení zvuku prostřednictvím profesionálního parametrického ekvalizéru. Aplikace Sonar podporuje headset jakékoli značky, a díky tomu jsou neomezená možnost ovládání zvuku ve hrách či prostorový zvuk, týmová komunikace a nastavení mikrofonu dostupné každému hráči.

V rámci her lze přizpůsobit každou jednotlivou frekvenci, vytáhnout si zvuky, na kterých nejvíce záleží, a získat tím výhodu oproti soupeři. Sonar je součástí ekosystému SteelSeries GG stejně jako aplikace Moments pro snadné nahrávání, upravování a sdílení herních klipů.

Diablo IV

Ve hře Diablo IV se démonka Lilith a anděl Inarius spojili a vytvořili svět Sanctuary s cílem uniknout věčnému konfliktu mezi nebem a peklem. Nyní, desítky let po příběhu hry Diablo III: Reaper od Souls, se z nich stali úhlavní nepřátelé, kteří se se svými stoupenci uchýlili k válce.

Krajinu v Sanctuary pustoší nekonečné zástupy démonů a jen ti nejstatečnější hrdinové dokáží obstát tváří v tvář temnotě. Hráči vstoupí do světa Diablo IV výběrem z pěti tříd – podobu měnící Druid, hbitý Rogue, živly ovládající Čaroděj, brutální Barbar, lstivý Necromancer. O rozvoji moci své postavy rozhoduje sám hráč, hra mu umožňuje zvolit si směr, který mu vyhovuje a zároveň experimentovat s různými dovednostními stromy

Dostupnost a cena

Limitovaná edice produktů na motivy hry Diablo IV je celosvětově dostupná prostřednictvím SteelSeries.com, KontrolFreek.com a gear.Blizzard.com za ceny:

Zdroj a foto: SteelSeries

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.