Razer představuje výkonné herní PC reproduktory Razer Nommo V2 (Pro, X)

herní PC reproduktory Razer Nommo V2, V2 Pro, V2 X cena

Razer oznamuje novou řadu herních reproduktorů pro PC, která zahrnuje modely Razer Nommo V2 Pro s bezdrátovým subwooferem a RGB zadní projekcí, Razer Nommo V2 s kabelovým subwooferem a RGB zadní projekcí a reproduktor Razer Nommo V2 X pro výkonnou, minimalistickou sestavu.

Reproduktory Razer Nommo V2 Pro 

Nommo V2 Pro se může pochlubit špičkovými funkcemi v oboru, včetně 3″ měničů s plným rozsahem a hliníkovými fázovými konektory, které nabízejí přirozenou, křišťálově čistou akustiku, a je prvním herním reproduktorovým systémem pro PC na světě, který je vybaven bezdrátovým subwooferem s dolním vyzařováním pro hluboké, v místnosti dunivé basy s připojením bez překážek.

Pro skutečně pohlcující herní zážitek mohou hráči také umocnit atmosféru své bojové stanice pomocí osvětlení Razer Chroma RGB se zadní projekcí.

Aby si hráči mohli vychutnat tu nejlepší kvalitu zvuku, je Nommo V2 Pro prvním stolním reproduktorovým systémem na světě vybaveným technologií THX® Spatial Audio, která poskytuje širokou a věrnou zvukovou scénu.

Poprvé v nabídce reproduktorů Razer jsou k dispozici také herní profily THX, speciálně vyladěné ekvalizéry, které poskytují optimální prostorový zvuk pro některé z nejoblíbenějších herních titulů, jako je Cyberpunk 2077 a Monster Hunter Rise: Sunbreak, a mnoho dalších, které budou následovat.

herní PC reproduktory Razer Nommo V2 Pro cena

Ovladač Razer Wireless Control Pod 

Pro pohodlné ovládání s bezproblémovým připojením představuje Razer bezdrátový ovladač Razer Control Pod. Díky otočnému, klikacímu ovladači a tlačítku zdroje pro snadnou navigaci a intuitivní ovládání mohou hráči ovládat nastavení, jako je hlasitost, přehrávání/pauza, ekvalizér a další. Po připojení přes Bluetooth vydrží baterie až 8 měsíců a zajistí dlouhotrvající výkon.

Bezdrátový ovladač Razer Wireless Control Pod se dodává s Nommo V2 Pro a od srpna bude k dispozici jako samostatné příslušenství pro Nommo V2 a Nommo V2 X.

Reproduktory Razer Nommo V2 a V2 X

Společnost Razer také rozšiřuje řadu Nommo V2 o nové reproduktory Nommo V2 a Nommo V2 X. Oba reproduktory jsou vybaveny dvěma 3″ měniči s plným rozsahem a technologií THX® Spatial Audio pro zvukovou scénu vyplňující celou místnost.

herní PC reproduktory Razer Nommo V2 X cena

Nommo V2 je vyzbrojen kabelovým subwooferem a je napájen zadní projekcí Razer Chroma RGB pro pohlcující herní zážitek, který se rozprostírá napříč zrakem i zvukem. Mezitím je Nommo V2 X systém reproduktorů 2.0 v elegantním, minimalistickém designu, vybavený basovými porty směřujícími dozadu, který poskytuje přesnou reprodukci zvuku a optimální čistotu pro veškerou vaši zábavu.

herní PC reproduktory Razer Nommo V2 cena

Řada Razer Nommo V2 je kompatibilní s PC, PlayStation, Nintendo Switch a mobilními zařízeními a umožňuje hráčům posunout jejich herní zážitek na vyšší úroveň díky výkonnému, polohovému zvuku.

Dostupnost a cena

Nové reproduktory budou u autorizovaných prodejců a na stránkách výrobce v prodeji od června 2023. Model Razer Nommo V2 Pro za cenu 449.99 Eur (cca 11 850 Kč), Razer Nommo V2 za cenu 289,99 (cca 6 890 Kč) Eur a Razer Nommo V2X za cenu 169,99 Eur (cca 4 050 Kč). Samostatný bezdrátový ovladač Razer Wireless Control Pod by se měl v nabídce objevit v srpnu 2023 a bude k dispozici za 59,99 Eur (cca 1 450 Kč).

Zdroj a foto: Razer

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.