Logitech uvádí nízkoprofilovou klávesnici G515 LIGHTSPEED TKL

klávesnice herní, nízkoprofilová Logitech G515 LIGHTSPEED TKL specifikace cena

Logitech G uvádí bezdrátovou herní klávesnici bez numerického bloku G515 LIGHTSPEED TKL, která nabízí pokročilé technologie, velmi výkonné funkce a moderní provedení s nízkým profilem. Nízkoprofilové klávesnice mají čistší, estetičtější vzhled a umožňují velmi rychlé psaní. Díky nízkým spínačům a tenčí konstrukci je používání G515 efektivnější a pohodlnější.

Nízká klávesnice s krátkým chodem spínačů

Klávesnice G515 je vysoká pouhých 22 mm, takže k příjemnému a pohodlnému hraní není zapotřebí opěrka zápěstí. Je vybavena nízkými spínači, které se aktivují už při stlačení o pouhých 1,3 mm a mají celkovou hloubku stisknutí 3,2 mm, což je míň než u standardních spínačů. To pomáhá hráčům urychlit herní akce.

Kromě toho má pěnovou zvukovou izolaci, výrobcem předmazané spínače, integrované stabilizátory a prvotřídní hmatníky kláves z PBT. To všehno zajišťuje optimální pohodu hráčů, kteří ocení plynulejší ovládání bez rušivých zvuků.

G515 je vybavena také nedávno představenou technologií Logitech G KEYCONTROL, která širokou nabídkou přizpůsobení svých funkcí daleko přesahuje možnosti běžných klávesnic. Ke každé klávese lze přiřadit až 15 různých akcí, aby si hráči mohli nakonfigurovat klávesnici pomocí maker, zvukových signálů, světelných efektů a dalších funkcí.

 

Nadefinování vrstev funkcí kláves a modifikátorů, jako je G SHIFT, pomocí KEYCONTROL rozšiřuje možnosti adaptace na každou herní situaci a umožňuje přepínat jednotlivá rozložení kláves stisknutím jediného tlačítka. G515 s KEYCONTROL tak přináší bezprecedentní personalizaci a vyladění ovládání.

Přednosti bezdrátové nízkoprofilové herní klávesnice G515 LIGHTSPEED TKL:

  • Pohodlné bezdrátové párování 2:1 přes LIGHTSPEED: LIGHTSPEED USB adaptér bezdrátového připojení G515 umožňuje připojit současně i kompatibilní herní myš, například G502 X PLUS, takže není třeba zabírat další port USB.
  • Stylové světelné efekty s RGB podsvícením a funkcí LIGHTSYNC: Hráči mají k dispozici asi 16,8 milionu barev, kterými můžou umocnit svoje zážitky. Veškeré vybavení značky Logitech G lze připojit a nakonfigurovat pomocí aplikace G HUB.
  • Všestranné trojí připojení: Hráči si podle potřeby můžou vybrat bezdrátové připojení přes LIGHTSPEED či Bluetooth nebo kabelové připojení přes USB-C.
  • Dlouhá výdrž: Až 36 hodin nepřetržitého hraní bez dobíjení.

Dostupnost a cena

Bezdrátová herní klávesnice bez numerického bloku Logitech G515 LIGHTSPEED TKL je nyní k dostání v černé a bílé barvě u vybraných partnerů (Alza, CZC, Electroworld, Datart, Smarty a TS Bohemia). Doporučená maloobchodní cena je 3 699 Kč za bezdrátovou verzi. Později v letošním roce bude dostupná také verze klávesnice s CZ/SK lokalizací kláves. 

Zdroj a foto: Logitech

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu