Logitech uvádí nové klávesnice MX ze skupiny Logi for Mac pro Apple

Logi for Mac MX Keys combo specifikace cena

Logitech představuje nové produkty skupiny Logi for Mac, které mají zlepšit pracovní podmínky uživatelů počítačů Mac a zároveň podpořit udržitelnější životní styl bez omezujících kompromisů. Zařízení MX Keys S for Mac, MX Keys S Combo for Mac, MX Anywhere 3S for Mac, MX Keys Mini for Mac (v barvě Space Gray) a nová ergonomická klávesnice Ergo Wave Keys for Mac rozšiřují nejnovější řadu MX a ergonomické inovace společnosti Logitech.

Tato řešení jsou vyladěna tak, aby zvyšovala výkon, produktivitu a pohodlí při práci, a splňují rozmanité potřeby uživatelů systémů macOS a iPadOS také specifickým rozložením kláves pro macOS a barvami zapadajícími do ekosystému Apple.

„Společnost Logitech usiluje o inovativní řešení, která zohledňují přání uživatelů, hladce se integrují do ekosystému Apple a jsou navržena s ohledem na udržitelnost,“ říká Delphine Donné, viceprezidentka a generální ředitelka oddělení Personal Workspace Solutions společnosti Logitech. „Naše portfolio Designed for Mac, které se soustředí na optimalizaci pracovních postupů, produktivitu a pohodlí, umožňuje uživatelům počítačů Apple rozvinout jejich tvůrčí potenciál díky celodennímu pracovnímu komfortu při zachování funkčnosti a designu v prostředí vybaveném počítači Mac.“

Logi for Mac MX Keys for Mac specifikace cena

Kompatibilní barvy a funkce

Nové produkty začleněné do všestranného portfolia MX a klávesnice Ergo Wave for Mac jsou k dispozici v barvách kompatibilních se vzhledem počítačů Mac, vycházejí vstříc různým skupinám uživatelů a jsou integrovány do jednotného ekosystému pomocí intuitivní aplikace Logi Options+ k přizpůsobení nastavení a ovládání zařízení.

Logi for Mac MX anywhere specifikace cena

  • MX Keys S for Mac: Klávesnice pro maximální produktivitu práce s pohodlným a přesným psaním, speciálním rozložením kláves k počítačům Mac, chytřejším podsvícením a funkcemi Smart Actions v aplikaci Logi Options+ k zefektivnění pracovních postupů a úsporu času.
  • MX Keys S Combo for Mac: První sada produktů řady MX určená k počítačům Mac. Obsahuje klávesnici MX Keys S for Mac, myš MX Master 3S for Mac a opěrku dlaně MX Palm Rest.
  • MX Anywhere 3S for Mac: Tato kompaktní myš k počítačům Mac nabízí velmi rychlé rolování obsahu obrazovky, tiché klikání a precizní trasování v rozlišení 8K na libovolném povrchu.
  • MX Keys Mini for Mac: Vylepšená minimalistická klávesnice optimalizovaná k počítačům Mac je nyní dostupná v šedé barvě Space Gray. Skvěle zapadne do vašeho pracovního prostředí a nabízí rychlé a přesné psaní, chytré podsvícení a softwarové přizpůsobení, díky němuž budete mít každou klávesu, příkaz a klávesovou zkratku na dosah prstů.
  • Ergo Wave Keys for Mac: Naše první ergonomická klávesnice navržená k počítačům Mac má světle šedou barvu a polstrovanou opěrku dlaní. Vyvinuli jsme ji ve spolupráci s Logi Ergo Lab, zajišťuje celodenní pohodlí u pracovního stolu a je ideálním doplňkem k vertikální myši Lift for Mac.

Důraz na udržitelnost

Společnost Logitech usiluje o to, aby každá nová generace produktů měla nižší uhlíkovou stopu než ta předchozí. Uživatelé si nyní můžou svůj ekosystém Apple doplnit o zařízení Logitech, která navrhujeme v souladu se zásadami udržitelného designu (DfS). K tomu přispívá i používání alternativních materiálů, například recyklovaného plastu Next Life namísto plastu nově vyrobeného, aby se zvýšila cirkulárnost a snížila uhlíková stopa výrobků.

Logi for Mac MX lift Mac specifikace cena

Plastové díly novějších produktů z portfolia Logi for Mac obsahují až 78 % plastu Next Life. Uvedení těchto nových produktů na trh znamená kompletní přechod řady MX na používání vyřazených a recyklovaných plastů (PCR) a plnění závazku k udržitelnosti. Společnost Logitech navíc snížila uhlíkovou stopu svých klávesnic MX Keys S for Mac o 11 % oproti předchozí verzi, takže při výrobě 100 000 kusů vznikne o 192 t CO2e méně (což odpovídá asi dvaceti jízdám autem po obvodu Země).

Dostupnost a cena

Produkty MX Keys S for Mac (2 999 Kč), MX Keys S Combo for Mac (5 499 Kč), MX Anywhere 3S for Mac (2 399 Kč), MX Keys Mini for Mac (2 799 Kč) budou dostupné v České republice od května 2024 u vybraných prodejců (Alza.cz, HP Tronic a Smarty). Klávesnice Wave Keys for Mac (59,99 dolarů) bude celosvětově dostupná na www.logitech.com.

Zdroj a foto: Logitech

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu