Motorola má první chytré telefony na světě s fotoaparátem a displejem s ověřením Pantone

motorola pantone barvy spolupráce certifikace

Motorola a Pantone opět spojily své síly a představily nové ladění fotoaparátu s certifikáty Pantone™ Validated a Pantone SkinTone™ Validated. Tyto technologické programy, které čekají na patentování, testují zařízení výrobce, aby zajistily věrné podání barev Pantone a odstínů pokožky.

Na splnění přísných kritérií hodnocení Pantone musí fotoaparát nebo displej produktu zachovat věrnost barev z různé škály barev, které se nacházejí v průvodcích Pantone PMS a SkinTone.

Pantone pro mobily motorola edge 50

Programy Pantone™ Validated a Pantone SkinTone™ Validated, které jsou nezbytné pro tvůrce obsahu, fotografy a designéry, poskytují spotřebitelům skutečné barvy, které jim mohou pomoci využít jejich kreativitu a uvést jejich nápady do života. Hodnocení Pantone displeje a fotoaparátu jsou uznané na nových zařízeních motorola edge 50 ultra a motorola edge 50 pro – prvních smartphonech na světě, které získaly ocenění tohoto programu.

Využitím designérských schopností společnosti Pantone v každé fázi vývoje zařízení přináší společnost Motorola autentické barvy, které uživatelům umožňují sdílet spektrum jejich zážitků.

Síla barev je nepopiratelná. Barvy jsou základem každodenního života a mají vliv na to, co spotřebitelé nosí, a dokonce i na to, jak se cítí a myslí. Partnerství společností Motorola a Pantone byla poháněna kolektivním přístupem k zařízením a inspirovala se partnerstvím s Pantone.

Od roku 2022 společnost Motorola začlenila Pantone do celého portfolia zařízení, díky čemu přináší spotřebitelům její působivé odstíny. Od modelu motorola razr 40 ultra s Pantone Barvou roku 2024, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, až po model motorola edge 40 neo, který debutuje s celou řadou barev podle Pantone, a model moto g84 5G s PANTONE 18-1750 Viva Magenta, si spotřebitelé mohli vybrat smartphone na základě Pantone, který odráží jejich osobní estetiku, bez ohledu na rozpočet nebo stylové preference.

Dostupnost

Certifikace Pantone™ Validated a Pantone SkinTone™ Validated jsou nyní dostupné ve smartphonech motorola edge 50 ultra a motorola edge 50 pro.

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.