Luxusní kožená taška na notebook Siamod Borella

Společnost Sekora consulting uvádí na český trh luxusní koženou tašku na notebook Siamod Borella. Kromě ní  si můžete v internetovém obchodě vybrat luxusní kožené brašny, kabelky a aktovky značek McKlein a Siamod, klobouky a čepice legendární americké značky Stetson, kravaty a šály světových módních návrhářů, luxusní košile značky Turnbull & Asser a kašmírové svetry britské značky N.PEAL.

V dnešní době se opět začínají přenosné počítače výrazně zmenšovat tak, aby se staly opravdu přenosnými. Pokrok v technologii i v komunikaci umožňuje, aby i menší a pohodlnější přenosné počítače disponovali více než dostatečným výkonem. Tomuto trendu vychází vstříc i přední světový výrobce stylových aktovek a kabelek na notebook, americká firma McKlein. V rámci své prémiové značky Siamod uvádí na trh stylovou koženou tašku na menší notebook nebo na tablet Siamod Borella.

Siamod_Borella_W

Siamod Borella je elegantní a stylová kožená taška s polstrovaným oddílem na notebook či na tablet. Taška je vyrobená z jemné telecí kůže a je zdobená světlým prošitím. Vnitřní prostor tašky obsahuje v zadní části kapsu, která je polstrována materiálem, který tlumí a pohlcuje nárazy. Tato kapsa je primárně určená pro bezpečný transport menšího notebooku (s úhlopříčkou do 14″) nebo tabletu. Na stěně této kapsy jsou našité přihrádky pro organizované uložení vizitek, mobilního telefonu či tužek. Na přední straně tašky je našitá vnější kapsa s uzavíráním na magnetický patent. Na zadní stěně tašky je systém SmartZipper pro umístění tašky na zavazadlový vozík.

Siamod Borella se dodává s koženým ramenním popruhem a je k dispozici v černé a tmavší hnědé (cognac) barvě za cenu 5.980,- Kč (včetně DPH). Jedná se o opravdu luxusní tašku, která perfektně sedne jak mužům, tak i ženám. Více informací najdete na www.SEKORA.cz

Zdroj a foto: Sekora consulting