Reklama/Advertisement

Reproduktory Sony – štíhlý Sound Bar a TV Base Speaker

Milujete filmy nebo si neumíte představit svůj život bez hudby? Vaši domácí zábavu nyní může pořádně rozjet výkonný multi-kanálový zvuk ve stylovém designu nových modelů reproduktorů Sound Bar a reproduktorů v televizním podstavci TV Base Speaker, které značka Sony přichystala na letošní jaro.

Sound Bar HT-CT780

Elegantní a tenký Sound Bar HT-CT780 nabízí pohlcující, širokoformátový 2.1kanálový zvuk pro váš televizor – a nemusíte se v obývacím pokoji ani trochu uskromňovat. S celkovým výkonem 330W se HT-CT780 více než vyrovná současným velkým televizorům s úhlopříčkou obrazovky 46 palců a větší. Filmové dialogy, efekty i hudbu si úžasně vychutnáte díky technologii zpracování zvuku S-Force PRO Front Surround. Dvousměrné reproduktory s dedikovanými výškovými reproduktory zvuk vykreslují do nejmenšího detailu, zatímco bezdrátový basový sub-woofer, který je součástí sady, se stará o impozantně hutné, hluboké basy.

Sony_HT-CT780

Díky funkci bezdrátového poslechu přes NFC a Bluetooth získáte jedním dotekem přístup k veškeré vaší hudbě uložené v chytrém telefonu nebo tabletu – stačí se lehce dotknout reproduktoru Sound Bar a večírek se streamovanou hudbou může začít: HT-CT780 lze ovládat přímo z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace SongPal od Sony.  Tři HDMI vstupy nabízejí možnost snadného připojení všech HD zdrojů; jedna HDMI přípojka je vyhrazena pro televizor. Skuteční fanoušci domácích zábavních systémů určitě ocení podporu celé řady HD audio kodeků a možnosti plné kompatibility streamingu ve 4K kvalitě díky HDCP 2.2.

Sound Bar HT-CT380/HT-CT381

Tento elegantní a tenký reproduktor HT-CT380, který lze připevnit na zeď či na polici, je ideální pro televizory s úhlopříčkou obrazovky do 46 palců. Stylový a velmi tenký reproduktor nabízí 300W silného 2.1kanálového prostorového zvuku s technologií S-Force PRO Front Surround pro skutečně pohlcující zážitek. Součástí sady je také kompaktní bezdrátový sub-woofer pro dunící basy, který lze umístit na vhodné místo.

Sony_HT-CT381_S

Obdobně jako model CT780 má poslech na jeden dotek díky NFC a Bluetooth a lze ho ovládat z telefonu nebo tabletu s aplikací SongPal. Varianta HT-CT381 se liší svojí působivou kovově stříbrnou barvou

TV Base Speaker HT-XT100: Reproduktor v podstavci televizoru

HT-XT100 TV Base Speaker je přímo pod vaší televizí a díky svému 80W „nadupanému“ 2.1kanálovému zvuku s robustními, kontrolovanými basy ze zabudovaného sub-wooferu  dodává další rozměr zvuku filmů a televizních programů. Špatně slyšíte, co říkají v televizi? Stačí zmáčknout tlačítko Voice a dialog najednou nabude ostrých obrysů. Hudbu můžete díky NFC a Bluetooth snadno streamovat ze svého chytrého telefonu. Reproduktor má i USB port pro přehrávání hudby z paměťového média.

Sony_HT-XT100_B

Portfolio techniky pro domácí kina Sony se nyní rozšířilo o reproduktory Sound Bar HT-CT180 a HT-CT80 a reproduktor v podstavci televizoru HT-XT100 TV Base Speaker. Reproduktory nabízejí špičkový zvuk a snadné ovládání v kombinaci s konektivitou přes Bluetooth a NFC.

Nejnovější modely reproduktorů Sound Bar a TV Base Speaker pro domácí kina Sony se v Evropě budou prodávat od jara 2015, cena nebyla dosud zveřejněna.

Zdroj a foto: Sony

You must be logged in to post a comment Login