Reklama/Advertisement

Malý kompakt Nikon CoolPix S80

Stylový kompaktní fotoaparát Nikon CoolPix s inovativním dotykovým 3,5palcovým OLED displejem, 14,1 MPix snímačem, objektivem NIKKOR s 5× zoomem a možností záznamu HD videosekvencí kombinuje snadné ovládání a dobrý výkon a zajímavou pořizovací cenu.

Funkce Expozice dotykem fotoaparátu S80 umožňuje zaostřit a exponovat nebo zaznamenat videosekvenci pouhým dotykem v příslušném místě monitoru, zatímco dotykový monitor OLED s vysokým rozlišením (819 000 pixelů) umožňuje procházet pořízené snímky a sdílet je s ostatními. Díky dotykovému ovládáním lze rovněž velice snadno retušovat snímky přímo ve fotoaparátu. Vestavěné softwarové filtry, jako je objektiv typu rybí oko, selektivní barva a efekt miniatury, dovolují tvůrčím způsobem upravovat pořízené snímky bez nutnosti použití počítače.

CoolPix S80 nabízí možnost záznamu HD videosekvencí, umožňuje zaznamenat všechny probíhající akce a využívat zoom i během záznamu. Rozměrný 8,7 cm (3,5“) monitor OLED slouží k prohlížení videa, vedle něj je k dispozici HDMI konektor k propojení fotoaparátu s kompatibilním televizorem a prohlížení snímků a videosekvencí s vysokým rozlišením na televizní obrazovce.

Fotoaparát využívá vylepšený obvod pro digitální zpracování obrazu Nikon EXPEED C2, který nabízí vyšší kvalitu obrazu, jemné detaily a vysokou rychlost zpracování dat. S fotoaparátem je dodáván software ViewNX 2, umožňující uživatelům rychle a snadno importovat, procházet, upravovat a sdílet statické snímky a videosekvence.

Nikon S80 je dostupný ve dvou barevných provedeních: black a red, a bude k dispozici za doporučenou prodejní cenu 8 490 Kč.

Zdroj: Nikon

You must be logged in to post a comment Login