MapFactor Navigator 3.1 pro iOS nabízí lepší navigaci po celém světě

MapFactor Navigator 3.1 iOS pokrytí Asie

MapFactor nedávno vydal Navigator 3.1 pro iOS, který obsahuje zajímavé novinky a vylepšení. Aktualizace sjednocuje vzhled ikony aplikace u Navigatoru i Navigatoru TRUCK PRO pro iOS, a také přináší rozšířené regionální pokrytí pro lepší globální navigaci a použití po celém světě.

MapFactor Navigator 3.1 iOS pokrytí Asie

Klíčové novinky v Navigator 3.1 pro iOS zahrnují:

Rozšířené regionální pokrytí:

  • Aktuální dopravní informace: Aktuální dopravní informace (Live HD Traffic) jsou nyní dostupné nově i pro Latinskou Ameriku, Blízký východ, Severní a Východní Asii, Jižní Asii a Oceánii.
  • S tímto rozšířeným pokrytím on-line dopravy mohou uživatelé v nových regionech využívat aktuální informace o provozu a plánovat své trasy efektivněji.
  • Vylepšené mapové pokrytí pro uživatele Navigator PRO v Asii:
  • Řidiči používající aplikaci Navigator Truck/Car PRO v Asii nyní mohou využívat profesionální navigaci od mapFactoru v dalších zemích.
  • Profesionální mapy pokrývají 3 nová území v Severní a Východní Asii (Hongkong, Macao a Tchaj-wan) a 11 zemí v regionu Jižní Asie (Brunej, Kambodža, Indie, Indonésie, Laos, Malajsie, Myanmar, Filipíny, Singapur, Thajsko a Vietnam).
  • Navigator tak nyní poskytuje profesionální mapové pokrytí pro více než 200 území po celém světě.

Filip Šarlej, iOS vývojář MapFactoru, dodává: „Neustále pokračujeme na dalším vývoji našich aplikací na základě zpětné vazby uživatelů a technologických pokroků. S Navigatorem verze 3.1 proto iOS verzi rozšiřujeme o kvalitnější mapové pokrytí, abychom poskytli lepší a spolehlivější navigaci řidičům v dalších částech světa.“

MapFactor Navigator 3.1 iOS pokrytí Asie

Sjednocený design ikony aplikace:

Pro lepší orientaci také MapFactor sjednotil design ikony u všech svých Navigator aplikací. To zajistí konzistentní a snadno rozpoznatelný vzhled na obou platformách, iOS a Android.

MapFactor Navigator 3.1 iOS pokrytí Asie

Dostupnost

MapFactor Navigator a Navigator TRUCK PRO ve verzi 3.1 pro iOS jsou nyní k dispozici ke stažení v App Store:

MapFactor Navigator: https://apps.apple.com/cz/app/mapfactor-navigator-gps-maps/id1249314050

MapFactor Navigator TRUCK PRO: https://apps.apple.com/cz/app/mapfactor-navigator-truck-pro/id1516687226

Zdroj a foto: MapFactor

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.