MapFactor Navigator 7.3 s podporou rozhraní Coolwalk na Android Auto

MapFactor Navigator 7.3 CoolWalk Android Auto download stažení

Nová verze MapFactor Navigator 7.3 pro Android vydaná koncem února přinesla opět zajímavou novinku a podporuje nové uživatelské rozhraní Android Auto Coolwalk.

Android Auto Coolwalk

Řidiči využívající navigaci pomocí propojení telefonu s vestavěným displejem ve svém vozidle přes Android Auto uvítají podporu nového uživatelského rozhraní Coolwalk. Díky rozdělenému zobrazení mají nyní i bez opuštění navigační obrazovky a ztrátě přehledu o trase neustálý rychlý přístup i k dalším aplikacím, jako je např. hudba či textové zprávy.

Navigační mapa je umístěna v levé části displeje, tedy vhodně blíže k řidiči. Pochopitelně i nadále zůstává možnost jejího zvětšení a zobrazení přes celou obrazovku. Konektivita Android Auto je k dispozici všem uživatelům Navigatoru zcela zdarma.

Funkce obraz v obraze (PIP – picture-in-picture)

V jedné z nedávných aktualizací byla do Navigatoru doplněna také další užitečná funkce, kterou je PiP (picture-in-picture) neboli obraz v obraze. Zobrazení PiP se automaticky aktivuje po návratu na úvodní obrazovku. Navigační obrazovka aplikace se zmenší a přesune do pravého spodního rohu.

MapFactor Navigator 7.3 CoolWalk Android Auto download stažení

Pro lepší přehlednost se v tomto malém obraze zobrazují jen nejdůležitější informace – navigační mapu, nejbližší manévr a jeho blízkost. Díky PiP má uživatel ve zmenšené podobě neustálý přehled o trase, současně ale můžete použít i jinou aplikaci. Poklepáním na zmenšený obraz si opět kdykoliv zobrazení zvětší na standardní velikost a obsah.

Odkazy ke stažení Navigatoru na  Google Play:

Zdroj a foto: MapFactor

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.