Cooler Master představil špičkový ventilátor Mobius 120 OC

ventilátor Cooler Master Mobius 120 OC cena

Cooler Master uvádí na trh Mobius 120 OC. Špičkový ventilátor je vybaven inovativními funkcemi a nabízí takřka neslyšitelný chod a také úplnou kontrolu nad provozními vlastnostmi.

Cooler Master Mobius 120 OC navazuje na oceňované vlastnosti, kterými tato řada vyniká. Design ventilátorů využívá konstrukční propojení lopatek pro lepší kompaktnost a pevnost. Snížení hlučnosti, tedy vibrací, dále umocňuje vlastní patentovaná konstrukce v podobě celogumových tlumičů v rozích zajišťující stabilitu i při vysokých otáčkách 3200/min.

Celkovou životnost a odolnost ventilátoru proti opotřebení podporuje zesílený kovový náboj a integrace dvou kuličkových ložisek. Důvěru společnosti ve kvalitu provedení, výkon a životnost dokládá poskytovaná doživotní záruka.

Kromě toho implementovali vývojáři také speciální ovladač rychlosti, který umožňuje uživatelům nastavit rychlost otáček dle aktuální potřeby bez nutnosti spoléhat na softwarové ovládání v BIOSu.

Ventilátory Mobius

Po uvedení modelů Mobius 120 a Mobius 120P ARGB v září 2022 výrobce během veletrhu CES 2023 v Las Vegas doplnil portfolio o Mobius 120P ARGB White a Mobius 140P ARGB. Mobius 120 OC je novým přírůstkem a aktuální vlajkovou lodí této série.

Dostupnost a cena

Cooler Master Mobius 120 OC bude dostupný v průběhu března 2023 za doporučenou cenu 31,99 euro (cca 760 Kč).

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.