Motorka Lamax eJumper DB50 potěší malé motorkáře

elektrická dětská motorka Lamax eJumper DB50 specifikace dojezd cena

Nová elektrická dětská motorka Lamax eJumper DB50 je pořádný stroj pro malé motorkáře. Může jet rychlostí od 6 do 15 km/h a má dojezd až 20 kilometrů. 

Vydejte se s Lamax eJumper DB50 do terénu

Motorka eJumper DB50 je určena dětem, ale díky výkonnému 800W elektromotoru se budou cítit jako pořádní motorkáři. Bez problémů zdolá každý terén a její tachometr se může zastavit až na 30 km/h, přesto je bezpečná a skvěle ovladatelná. Pro jistotu ale disponuje omezovačem rychlosti na 6 nebo 15 km/h.

Cool nadčasový design, 10“ nafukovací pneumatiky s extra vyztuženými plášti proti defektu pro lepší stabilitu, přední a zadní tlumiče pro komfortní jízdu i přední a zadní diskové brzdy, které zkrátka nezklamou, tady se rodí láska na celý život.

Lamax eJumper DB50 ujede až 20 kilometrů na jedno nabití

Baterie 12 000mAh  vydrží při plné zátěži až hodinu a půl jízdy a má dojezd 20 km, což pečlivě monitoruje a zobrazuje LCD displej, takže malý řidič přesně ví, kdy doplnit šťávu. Motorka je dokonale skladná, tichá a ekologická, takže zábava může začít, aniž by si sousedi stěžovali na hluk.  

elektrická dětská motorka Lamax eJumper DB50 specifikace dojezd cena

Technické údaje

Výkon
800 W
Kapacita baterie
36V / 12Ah
Typ baterie
Lead-acid (olověná)
Maximální rychlost
30 km/h
3 režimy rychlosti
1) 6 km/h 2) 15 km/h 3) 30 km/h
Maximální dojezd
20 km
Kola (přední / zadní)
10″ / 10“ (vzduchem plněné pneumatiky)
Brzdný systém
dvě kotoučové brzdy
Barva
Kombinace šedá-tyrkysová / šedá-oranžová
Hmotnost
39 kg

elektrická dětská motorka Lamax eJumper DB50 specifikace dojezd cena

Dostupnost a cena

Dětskou motorku eJumper DB50 zakoupíte na www.e-mobility.lamax-electronics.com za 14 999 Kč. Můžete si vybrat ze dvou barevných provedení.

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.